Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással fogant babák...

Megszakítással fogant babák szülei: hányszor voltatok aznap együtt, amikor a babátok fogant?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a megszakítás a leginkább akkor kockázatos, ha egymás után többször is van együttlét, mert az előváladékban az előző miatt lehetnek spermiumok. Ezért érdekelne, hogy vannak-e itt olyanok, akik csak egyszer voltak együtt, lehetséges-e akkor a teherbeesés?

2014. júl. 7. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Mi csak egyszer, de másnap újra. Elvileg akkor már nem okozna gondot az előző, nálunk mégis bejött.

(Mielőtt még bárki nekem esne, volt már egy gyerekünk, és terveztünk is másodikat, csak talán egy picit későbbre)

2014. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor még reménykedem:) Mi is így voltunk együtt, 1 nap különbséggel. Csak később akarunk próbálkozni élesben, de már nem bánnánk:)
2014. júl. 7. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Első mi az hogy "akkor az előző nem okozna gondot"?
2014. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gndolom arra érti, hogy akkor kockázatos a megszakításos módszer, ha rögtön kétszer egymás után történik az együttlét, mert akkor pisilés sincs közbeiktatva, ami kivihetné a csőben maradt spermiumokat, és így a következőnél előváladékkal simán bekerülhet. De ezek szerint már egy alkalom is elég.
2014. júl. 7. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hééé...a húgycső mióta a méhből jön??Ugyan is a spermiumok a méhbe kerülnek be ejakulációkor,és nem pedig a húgycsőbe!!A pisinek ide semmi köze mert nem a méhedből pisilsz!
2014. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaaaaa elnézést!!Félreértettem!!Azt hittem itt a nőről van szó és nem a pasiról!!Bocsi!
2014. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Ez nagy hülyeség, minél többször vannak együtt megszakítással (mindegy,hogy van-e pisilés,vagy hány nap telik el közötte, annál nagyobb az esély a terhességre.
2014. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülyeség? Elvileg az előváladék csak akkor tartalmazhat életképes spermiumot, ha előtte a pasi elment, és a húgycsőből nem ürültek ki a spermiumok, mert maga az előváladék nem tartalmaz spermiumot. Vagy nem jól tudom? (én abban reményekedem, hogy nem:))
2014. júl. 7. 12:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen arra gondoltam, hogy a két együttlét között volt néhány pisilés, tisztálkodás, vagyis ha maradt is spermium, annak több lehetősége is volt kiürülni a második alkalom előtt.

Aztán persze lehet, hogy ez hülyeség, az is lehet, hogy nálunk már az első nap összejött. Egy biztos csak: megszakítással csak azoknak érdemes "védekezni" akiknél nem probléma ha mégis baba lesz belőle.

2014. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon örülök enne a kérdésnek,mert minket is nagyon foglalkoztat a kérdés. (nekünk is van gyere) és mi is így szoktunk együtt lenni,mert most mi sem tervezzük vagyis de ...szóval ha jönni akar akkor nagyon nagyon nagy szeretettel és örömmel várnánk,csak félünk megcsinálni rendesen vagy nem tudom..... de mi 6 éve így szeretkezünk és "magától" az előváladéktól nem esem teherbe. Pedig múlt hónapban egymásután voltunk együtt és így sem jött össze!! :( DE mindenkinek más a szervezete, nektek lehet így is összejön!!
2014. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!