Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezzük a babát a párommal.1...

Tervezzük a babát a párommal.1 hete "kezdtük el" ugy igazán. Miért viszket a hüvelyem és van 1 kicsi folyásom is ami kellemetlen szagú. Orvoshoz akkor szeretnék menni majd tesztelés után. De addig akadályoz vmit a teherbeesésbe?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy fertőzést kaptál el?Szerintem menj hamarabb orvoshoz mint a teszt után mert lehet hogy súlyos! A teherbeesést nem hiszem hogy akadályozná (hacsak nem valami extra nagy fertőzés) de viszont átadhatod a partnerednek és ha te kigyógyulnál utána a parter átadhatja újból neked és ez így fog menni az örökké valóságig.Szerintem menj orvoshoz.
2008. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami fertőzésed van, hüvelygomba, talán. Addig, amíg nem kezeli ki az orvos, nem lenne szerencsés teherbe esned, szerintem.
2008. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A canesten combi jó rá ugye?a párom a krémet használhatja?
2008. aug. 2. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen jó rá , de ha nem múlik el akkor meg orvos , és a partnered is használhatja de csak a krémet nem kúpot:)
2008. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
figyu, ha gyereket akartok, ne saját magad kezelgesd, hanem menj el egy dokihoz, aki a megfelelő ellenszert felírja. ez tuti, hogy fertőzés.
2008. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!