Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után ha állapotos...

Vetélés után ha állapotos lesz valaki ismét, automatikusan felírják az ultrogestant?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
orvosa válogatja.
2010. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem is mondta a doki, na de én!! nem hagytam annyiban, és kértem, mivel nem lett csinálva semmi vizsgálat mi lehett a gond, azt gondoltam, h ez a minimum amit még megtehetek, h egészséges legyen és megmaradjon a baba!!

Amikor mondtam neki nem ellenkezett, felírta és a 13.hétig 2x2/nap hüvelykapszulát alkalmaztam.

MOndjuk a pici a 20.héten elment, de másftajta gondok voltak vele.Jövőhónapban próbálkozunk, de megint fogom kérni, én nem felejtem el!!

Te is kérd sztem nyugodtan ha nem említi, de megkérdezni meg lehet, ha ő nem is tanácsolná!!

Szépnapot...

2010. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm 14:17

én is így fogok tenni.

2010. jan. 7. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a korábbi orvosom azt mondta, hogy ha teherbe esek hüvelykapszulával támogatni kell, mert később jött össze és nagy a vetélés veszélye. A mostani orvosom, aki tényleg segített és végre összejött a baba, azt mondta hogy ez nem így van. De persze amint hozzá mentem csinált kórokozó szűrést, amiből kettő korai vetélést okzhat. Az utrogesztánt inkább hormon (pl:sárgatest elégtelenségből ) fakadó problémánál írják fel,de ez egyszerűen egy vérvizsgálattal igazolható hogy van-e. Ha igen akkor felírják, ha nem akkor felesleges, mert ha Pl: nem jól ágyazódik be a baba, vagy gyuladás, fertőzés lép fel..stb. akkor a gyógyszer sem segít ezen. A sárgatest elégtelenség miatti vetélés pedig nagyon korán lezajlik az orvosom szerint, ezt a 7. héten kérdeztem.

2010. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt a választ is köszönöm.
2010. jan. 7. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a vetélésem után orvost váltottam mikor megtudtam, hogy ismét babát várok, mondtam a dokinak, hogy volt egy vetélésem és felírta a hüvelykúpot automatikusan.
2010. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már két vetélésem. Azt mondta a dokim,szedjem a folsavat és amint lesz egy pozitív tesztem,menjek azonnal és gyógyszeres kezeléssel reméljük megmarad a baba.
2010. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!