Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet ez a barnázás?

Mitol lehet ez a barnázás?

Figyelt kérdés
8 napja barnázok,7 napja kellett volna megjonnie a menzimnk de a barnázás mindig csak a delutani orakban jelentkezik es epp csak a papiron latszik. Melyvenas trombozisom van szedek ra vehigitot. Volt mar valakinek hasonlo ?
2014. júl. 9. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem 6 nap barnázás után jött meg rendesen, de csak 3 napra. 2 negatív tesztem van, én se tudom hova tenni, sose volt még ilyen. Viszont előtte egy hétig állati ideges voltam, talán azért :S
2014. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ezaz hova tenni én se tudom dokihoz csak jovo hétre kaptam idopontot. de nekem még mindig tart, a has szurkálás mellfájdalom megvan de nekem az menzi elott mindig szok lenni, ezert nem ertem hogy mi ez, de nalam meg az a veszely hogy ugye melyvenas trombozisom van es ha netan babas vagyok akkor arra azok a gyogyszerek amit szedek nagyon veszelyesek. -.-
2014. júl. 10. 12:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma délutáni pisiből 2 pozitív tesztem lett ! De a barnázás még tart, holnap doki és hatalmas a boldogság fél év próbálkozás után :)
2014. júl. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!