Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy petefészekben lehet 2...

Egy petefészekben lehet 2 tüsző egyszerre vagy olyan esetben egyik az egyikben van, másik a másikban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2014. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Egyikben lehet több, de szerintem olyankor a másikban nincs. Múltkor UH-n nekem így volt, és logikus is, mert menstruációkor is egyik hónapban egyikben, másik hónapban másikban válik le a méhnyálkahártya.
2014. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A petefészekben válik le a méhnyálkahártya?? Ez nekem új...

Egyébként nem törvényszerű, hogy felváltva érnek a tüszők a petefészkekben.

Nekem csak egy petevezetékem van. Amikor a teherbeesés esélyeiről kérdeztem az orvost, azt mondta, lehet egymás után ugyanabban a petefészekben peteérés.

2014. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Viszont az engem is meglepett,h a petefészekben válik le a mnyh,kedves 2es,ezt szerintem nem jól tudod :)
2014. júl. 9. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jól tudja a kettes. A petefészekben nincs nyh leválás, csak a méhben. A kérdésre válaszolva pedig általában az egyik petefészekben van domináns tüsző. Ritkán, de van olyan, hogy 2 vagy több tüsző érik meg akkorára, hogy érett petesejt szabaduljon ki. Stimuláció esetén mindkét petefészekben több tüsző is érhet el akkora méretet, hogy több érett petesejt szabaduljon ki.
2014. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!