Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik, mostmár...

Három napja késik, mostmár akármilyen érzékenységű teszt kimutatná ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie, volt alhasi fájdalom, egy kis görcsölgetés de ez teljesen elmúlt. Gondoltam holnap reggel tesztelek, de nem tudom milyen tesztet vegyek (ez az első tesztelésem, eddig még soha nem késett). Azért érdekelne, hogyha negatív lesz akkor tuti nem vagyok terhes? Bizonytalan vagyok mert semmilyen tünetem sincs csak a késés, de azon kivül semmi furát nem érzek és most nem tudom hogy valami gond van vagy csak terhes vagyok. Milyen tesztet vegyek? 26 napos ciklusaim vannak és középidőben volt ovum.
2014. júl. 10. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába késik 3 napja, ha nem a nagy könyvben előírtaknak megfelelően estél teherbe, hanem picit később, akkor még nem feltétlenül mutatja ki bármelyik teszt, bármelyik napszakban. Talán most már az érzékenység mindegy, de most is az a biztos, hogy ha reggeli első, vagyis koncentrált vizeletből csinálsz tesztet. Úgy azért biztosabb, mint most csinálná egy nem érzékeny tesztet délután, mert akkor nem biztos, hogy pozitív lesz, még ha terhes is vagy.

Nekem rövidebb ciklusaim vannak, átlag 25 naposak, de a leghosszabb ciklusom 30 napos volt, így amikor terhes voltam és nem jött meg, akkor a 31. napon teszteltem Gabriel teszt-el, ami délutáni (egyébként koncentrált vizeletből, mert előtte jó néhány óráig nem tudtam elmenni pisilni) vizeletből erős pozitív lett. Másnap reggel ugyanúgy Gabriel teszt-el egyébként jóval halványabb lett, ugyanis akkor hajnal felé voltam pisilni, tehát az előző napi délutáni vizelet koncentráltabb volt. Az eredmény akkor is egyértelmű volt, de halványabb a kevésbé koncentrált vizeletből. Szóval azért írtam, hogy érdemes ha nem is érzékeny tesztet venni, de koncentrált vizeletből csinálni a tesztet.

2014. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Holnap reggel akarok tesztelni mert én sokat szoktam inni, kivéve éjszaka (de van hogy még éjjel is felkelek egyszer hogy igyak) de persze lehet hogy nem bírom ki hogy ne teszteljek egyet este is (sőt tuti nem...) :)

Ovum tuti hogy a 13. napon volt mert akkor volt baloldali szurka meg egy pici véres nyák, előtte két nappal együtt voltunk meg aznap is. Igaz, lehet hogy utána is volt peteérésem de akkor azt nem érzékeltem.

2014. júl. 10. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nagyobbik gyerkőcömmel 4 napos késésnél lett először pozitív, és akkor is még picit időn túl, és nagyon halványan. A másnapi már egyértelműbb volt. A picinél így 4 napos késés előtt nem is teszteltem, és bár erősebb volt, mint az első babánál, de még az is halvány. Hiába vannak 28 napos ciklusaim, később esem teherbe, mint középidő. x epil teszt szerintem jó, megbízható és olcsó.
2014. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy már mutatja.
2014. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem xepilt, délben teszteltem és kétcsíkos, halványan :) Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 10. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Grtalulálok!!!:-))
2014. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!