Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesnes után ha elmúlt és...

Mesnes után ha elmúlt és babát szeretnénk mikor a leg esélyesebb hogy megfoganjon a babyke? Nagyon szeretnénk babát párommal és jó lenne ha ez a hónap sikeres lenne.

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem tavaly augusztusban, és most úgy döntöttünk újra próbálkozunk,előző hónap nem volt sikeres most múlt el a mensesem vagyis még van barnázásom...az még akkor gondolom nem esélyes baba gyártásra..mikortól lehet próbálkozni?van valami különleges dolog ami segíthet? ezt a hónapot már sikerrel szeretnénk zárni. Szép napot nektek :)
2014. júl. 10. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit szeretnék hozzá fűzni hogy megjött a mensim az első nap csak barnáztam második nap is ilyen barnás vöröses vézésem volt harmadik napon már normál volt de nem sok mint máskor negyedik napom is ilyen kis vérzés volt most pedig alig van már valami csak pecsételgetés barnázás...ez mitől lehet? Terhesség tutira nincs mert voltam mielőtt megjött volna dokinál az elküldött vérvételre és az a teszt negatív lett... aztán meg is jött a mensi. peteérésem nem tudom hogy volt e nem vezetek görbét,hőt se mérek... nincs már tojásfehérje szerű folyásom szültem már 3 éve és azóta nekem nincs ilyen csak fehér folyás..az gond? Bocsi a hosszú szövegért de kíváncsi vagyok
2014. júl. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!