Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy nem jön...

Mitől lehet, hogy nem jön össze a baba? 2009. nyár vége óta próbálkozunk, szinte 3-4 naponta együtt vagyunk a férjemmel, és még semmi! Már nagyon kezdek elszomorodni! Dohányzom, szerintetek ez gátolhatja meg? Szedem a gravidát is már aug. -óta!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem először azt kellene megállapítanotok, hogy mikor van peteérésed. Patikában lehet kapni tesztet. Ha konkrétan lehet tudni, azokon a napokon mindent bele!!! Ja és én a BARÁTCSERJE kapszulát nagyon ajánlom. Sok sikert, és nem feladni!!!:-)
2010. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges pároknál is az átlag idő cirka egy év, tehát egyáltalán nem vagytok elkésve. A cigit viszont tényleg nem ártana letenni, lehetőleg még azelőtt, hogy teherbe esnél. Általános tapasztalat (itt is sokat olvashatsz róla) , hogy a rágörcsölés soha sem segít. Szedd a vitamint, hagyd a cigit, szerelmeskedjetek amikor csak jól esik , de közben ne az járjon a fejedben, hogy na ennek most már tényleg sikerülnie KELL!
2010. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem tök hülyeség az ovu teszt.csak felesleges pénz kidobás.rendszeres szex a titka ,de még igy sem tuti h hamar összejön.mi 2 naponta vagy naponta voltunk mindíg együtt,és így is 16 hónapba tellett mire összejött.sok sikert.
2010. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Barátcserje kapszula? Még nem hallodtam róla!!

Könnyebben lehet teherbe esni tőle vagy ez vitamin?

Igyekszem mindent megtenni, már nahgyon szeretnénk a babucit....

2010. jan. 7. 15:57
 5/13 A kérdező kommentje:

Az ovu tesztet nem próbáltam, szerintem sem ettől múlhat a dolog!!!

Köszönöm a válaszokat!! Puszi

2010. jan. 7. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt olvashatsz a barátcserjéről, sok más között: [link]
2010. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, mindenki más és más. Látod vkinek, tök hülyeség és felesleges pénzkidobás az ovuteszt. Nekem nagy segítség volt ez is és a kapszula is.

[link]

2010. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne keseredj! Rendszeres a ciklusod? Esetleg kiprobálhatnád a hőmérőzést,az nem kerül semmibe. Abbol kiderül,hogy van-e és mikor peteérésed.


Sok sikert,2 gyerekes anyuka

2010. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el, az még nem hosszú idő. Nekünk is majdnem egy év volt, mire sikerült a baba. Kipróbáltam én is "csodaszereket" (barátcserje, gynex, teák), de egyik sem segített. Abban a hónapban mikor összejött, először használtam ovutesztet, bár pontosan tudtam mindig, hogy mikor van pé-m. És lám, sikerült a csoda! :)

Novemberben mentünk mi is hormonvizsgálatra, mert nem akart jönni a baba, abban a hónapban már teljesen lemondtam arról, hogy sikerülni fog orvosi segítség nélkül. Amikor mentem az eredményekért, már babás voltam. :)

A dohányzást illetően én is dohányoztam, amikor megtudtam, hogy babás vagyok, egyből letettem.

Ne add fel, jönni fog a baba. :)

Sok sikert!

9 hetes km

2010. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szia!Nálunk is szinte ugyanez a szitu,csak mi már 13 hónapja próbálkozunk.Ma voltam doki,jövö héten megnézi uh-on,h.van-e peteérésem!Remélem kiderül valami és tud segíteni!A cigarettáról még nem tudtam lemondani én sem!
2010. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!