Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a második csíkot?...

Ti látjátok a második csíkot? Ez már tuti pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Három napja késik, vettem délelőtt tesztet de nem bírtam ki holnap reggelig és csináltam egyet. Kicsit elcsesztem mert sose csináltam még és 5 mp után gyorsan kikaptam mikor elkezdett menni felfele, azt hittem elázik teljesen. Két perc utan már ilyen két csíkos volt. Holnap reggel azért első pisiből is csinálol majd egyet. Nem akarom elhinni hogy esetlegesen tényleg terhes lehetek de nagyon örülnék neki.


2014. júl. 10. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen + gratulalok! :) orvossal varj 2 hetet kb ha nincs panasz.
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen pozitívnak tűnik.
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 H.Orsolya ***** válasza:
Én határozottan látom a második csíkot, gratulálok :)
2014. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi, olyan hihetetlennek tűnik, mert semmi tünetem csak hogy nem jött meg. Néha fájdogál a hasam alja de ennyi. Mástól lehet pozitív egy teszt?
2014. júl. 10. 13:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Állítólag vannak olyan ciszták ami produkálhatnak pozi tesztet,de azok nagyon ritkák.
2014. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem akkor nem cisztám van :( Izgulós vagyok, csak akkor hiszem el hogy lehet babám ha a kezemben lesz :(
2014. júl. 10. 14:02
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez tuti pozitív! :)
2014. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nem hinném,hogy ez ciszta.Szerintem biztos baba.
2014. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem hiszem el, max ha majd reggel is tesztelek :) Sose késett egy napot se, de mondtam a páromnak hogy megfog jönni. Ma is azt hittem hogy megjött de csak fehér folyásom van de rendesen, ilyen még sose volt. Az a baj nem vagyok otthon, csak jövőhét után tudok dokihoz menni, addog izgulas hogy baba legyen és jó helyen :)
2014. júl. 10. 14:14
 10/23 anonim ***** válasza:
enyém is ilyen volt :) holnap reggel várjuk az újabb képet!!
2014. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!