Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 dpo. -n milyen tesztet...

14 dpo. -n milyen tesztet javasoltok?

Figyelt kérdés
Melyik márkát válasszam, ami már ilyen korán mutathat valamit?

2014. júl. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már bármelyik mutathat valós eredményt,Elvileg.Én x-epilt használtam,de nem feltétlenül mutat ilyenkor a teszt valós eredményt,mivel mindenki teste más,valakinek,ilyenkor már erős pozitív tesztje van,van,olyan akinek még negatív,pedig terhes.Ez a HCG hormonszintedtől függ.
2014. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 dpo-n már szerintem bármelyik teszt kimutatja terhességet,ha van.Az x-epilről nagyon jók a vélemények és olcsó is.2 db kb. 700 Ft
2014. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Clear blue. Nekem 2 érvénytelen x-epilem volt, de a clear blue sose hagyott cserben.. :)

Persze 3szor annyiba kerül, mint a többi, de megéri az árát.. :)

2014. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 14. dpo-n x-epil tesztet csináltam és pozitív lett, amikor nem voltam terhes nem mutatott semmit, szóval szerintem megbízható, feltéve, ha tudod mikor volt ovulációd! Vagy mikor voltál együtt a pároddal.
2014. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
X-epil nekem akkor már mutatta
2014. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
x-epil
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!