Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltak valakinek úgy...

Csináltak valakinek úgy átjárhatóságit, hogy elküldte az sztk-s doki a kórházba, hogy kérjen időpontot erre, majd idegen doki csinálta?

Figyelt kérdés

Eddig csak sztk-s dokihoz kezdtem el járni, túl vagyunk pár vizsgálaton és most hogy visszamentem azt írta a leletre hogy javaslat Hsg-re, de semmi beutalót nem adott. Kérdeztem hogy lesz ez és mondta hogy menjek be a kórházba és kérjek erre időpontot a ciklus első felében és megcsinálják. Tehát nem ez a doki fogja csinálni, akihez eddig jártam, azt tudtam hogy ő már nem rendel a kórházban, szülést se vállal, csak ide az sztk-ba jár rendelni.

Kicsit fura lesz hogy bemegyek és egy idegen doki fogja csinálni...de ha azt nézzük amikor pl. a szájsebészetre mentem akkor is idegen doki műtötte ki a fogam, szóval gondolom ez is ilyen lesz, bemegyek, megcsinálják és haza jövök. Volt valaki hasonlóan?



2014. júl. 11. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy más csinálja, persze. Nekem 2 hete csinálták (igaz a saját orvosom) de azt hittem belehalok. Nekem NAAAAGYON fájt!!!!! :( (igaz mindkét helyen letapadás volt). Semmi érzéstelenítés, kábítás, altatás nem volt. Még egyszer így nem vállalnám az fix!
2014. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha dolgozna a kórházban akkor is így lenne, mivel nem a fogadott dokid.

Nekem is volt átjárhatóságim, de a saját orvosom csinálta, altatásban.

Igazából bárki csinálhatta volna, mert elaltattak, és ko. :)

Én biztos, hogy nem bírtam volna ki altatás nélkül, mert még így is emlékszem a fájdalomra, iszonyú volt. Utána is napokig erős görcseim voltak.

Hol csinálják?

2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs nekem hogy fogják csinálni, majd ha megjönne megint ebben a hónapban, akkor megyek majd be a kórházba erre bejelentkezni és gondolom elmondják hogy lesz. Mondták hogy vegyek be előtte 2 cataflamot, úgy kibírhatóbb. Elég magas a fájdalom küszöböm, nekem ha megjön alig bírok felkelni úgy görcsölök, meg marok számra eszem a gyógyszereket...szóval kb. erre számítok, de azt mondta a doki hogy mivel nekem ennyire fáj a menszes így ez nem lesz olyan megterhelő mert pár percig fog tartani.

És neked sikerült a letapadást oldani az kontrasztanyaggal? nagyon bízom hogy ez a vizsgálat meghozza majd a várva várt babát...

2014. júl. 11. 13:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Egerben csinálják a kórházban.
2014. júl. 11. 13:29
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy tudom hogy itt nem szoktak altatni, mert 10 perc kb az egész.
2014. júl. 11. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Nekem is magas a fájdalomküszöböm, nagyon erős görcseim vannak mensikor, volt, hogy el is ájultam, ez legalább annyira, de még talán jobban is fájt. :S

Nekem egyik sem volt átjárható, csak lombik jöhetett szóval, erre a HSG-t követő 2. vérzés után terhes lettem. :) El sem hiszem még most sem. 7hetes 3 napos most. :)

2014. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tehát téged nem altatnak. Hát sok sikert kívánok! :) Majd írd meg, hogy mi lett.
2014. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem hogy ezután majd összejön a baba. Neked gratulálok :)

Még az érdekelne hogy gondolom kísérővel mentetek pl. párotokkal, addig ők kint vártak vagy haza mentek és amikor vége lett hívtátok és vissza jött? vagy addig kint várt?

valamint érdekel hogy a cuccaimat pl. táskámat addig hova lehet lerakni? nem hiszem hogy altatnak, így bevihetem magammal? vagy hogy van ez?

2014. júl. 11. 13:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok. :) Köszi. :)

Nálam úgy volt, (Győr) hogy reggel 7-re mentem, és akkor felvettek az osztályra, és délben csinálták meg a HSG-t. 5 fele mehettem haza, mert addigra "józanodtam" ki. :) Nem tudom neked, hogy lesz, de be biztos nem mehet az osztályra, csak látogatási idő után. A várakozóban szerintem megvárhat a párod. :)

Vigyél betétet, mert vérezni fogsz.

2014. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok: hát ha valaki, én birom a fájdalmat de EZ FÁJT. A doki engem is azzal nyugtatott hogy 10-15 perc az egész....na 40 percig voltam bent :( A kontrasztanyagot átnyomta rendesen (fájt mocskosul) így a letapadás megszűnt.

Még van pár napom a nemvártig....bízom nagyon a babában és a hsg hatásában. Összességében azt mondom megérte, mert a letapadást megszüntette, de tanulság hogy altatás nélkül nem engedném újra megcsináltatni.

2014. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!