Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltak valakinek úgy...

Csináltak valakinek úgy átjárhatóságit, hogy elküldte az sztk-s doki a kórházba, hogy kérjen időpontot erre, majd idegen doki csinálta?

Figyelt kérdés

Eddig csak sztk-s dokihoz kezdtem el járni, túl vagyunk pár vizsgálaton és most hogy visszamentem azt írta a leletre hogy javaslat Hsg-re, de semmi beutalót nem adott. Kérdeztem hogy lesz ez és mondta hogy menjek be a kórházba és kérjek erre időpontot a ciklus első felében és megcsinálják. Tehát nem ez a doki fogja csinálni, akihez eddig jártam, azt tudtam hogy ő már nem rendel a kórházban, szülést se vállal, csak ide az sztk-ba jár rendelni.

Kicsit fura lesz hogy bemegyek és egy idegen doki fogja csinálni...de ha azt nézzük amikor pl. a szájsebészetre mentem akkor is idegen doki műtötte ki a fogam, szóval gondolom ez is ilyen lesz, bemegyek, megcsinálják és haza jövök. Volt valaki hasonlóan?



2014. júl. 11. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem, hát majd kiderül hogy mi a mente ha megyek be időpontot kérni. Majd megírom mi volt, de még ez egy kicsit messze van. Júl. 26 körül nem várom.

Majd te is írd meg mi lett, hogy összejött-e a baba. Szorítok :)

2014. júl. 11. 13:42
 12/15 anonim ***** válasza:
újra az 1. : :) Nálam úgy volt hogy csüt.-ön befeküdtem, vérvétel, vérnyomásmérés...stb. Péntek fél 10kor csinálták , utána feküdni kellett délben hazaengedtek. Anyukám kint várt, ő nem jöhetett be természetesen..vigyázott a kórteremben a holmimra. A vizsgálatkor az orvos, 2ápoló (1 ffi, 1 nő) és a röntgenorvos volt bent. A 2 ápoló fogta a lábaimat mert sima asztal volt nem lábtartós. Az ápoló féfi annyira lojális volt, le a kalappal. Látta hogy szenvedet még a kezét is odaadta hogy azt szorítsam. Látogató amúgy jöhetett előtte- utána bármikor csak a vizit idején kellett nekik elhagyni a kórtermet (ami napi 3x volt). (Makó)
2014. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt először,hogy kértem időpontot,aztán bementem a kórházba,és aki éppen ráért,az csinálta. Először csak úgy simán,minden érzéstelenítés nélkül,de nem volt olyan szörnyű. Fájt,de kb fél percig tartott. Másodszorra pár évvel később magándokihoz jártam,akkor ő csinálta megbeszélt időpontban a kórházban,kaptam vmi kábítót,amitől fél óráig csak vigyorogtam. Nekem bal oldalon volt elzáródás,de nem oldotta fel a vizsgálat.
2014. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,én először egyedül mentem,miután megvolt a vizsgálat,még kb fél órát maradtam,kaptam teát,kérdezték,jól vagyok-e,utána hazamentem. Másodiknál amikor a kábítót kaptam,reggel be kellett menni,kísérővel,felvettek az osztályra,és a vizsgálat után még kb egy órát maradtunk,míg elmúlt a gyógyszer hatása,ideadták a zárójelentést és mehettünk haza.
2014. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen, akkor gondolom nekem is úgy lesz hogy bemegyek és aki ráér megcsinálja. Én úgy tervezem veszek be előtte gyógyszer pl. cataflamot. Tényleg nem tart sokáig azt mondják így ki lehet bírni. Hát meglátom mi lesz, remélem nem jön meg, de miért pont most nem jönne meg :) Ha meg jön bemegyek a kórházba és majd ott megmondják hogy legyen. Csak annyit tudok hogy a nőgyógyászati ambulanciára kell menni.
2014. júl. 11. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!