Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az jó jel ha tapintásra...

Az jó jel ha tapintásra keménynek érzem a méhszájamat?

Figyelt kérdés
17-18-ára nem várom a havit. Szurkáló érzésem még nincs, de néha érzem mintha meg-megfeszülne a méhem. Állítólag a méhszáj állapotából lehet következtetni, de én nem értek hozzá.

2014. júl. 11. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért ne tapogasd...! Lazíst addig, ha késik tesztelj! Én drukkolok a babához!;)
2014. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak terhességnél keményebb.Nekem egy nagyobb szeretkezés után is az szokott lenni és kicsit érzékennyé is szokott válni.De én is drukkolok!!
2014. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat, mi is nagyon szeretnénk már babázni. Az időzítés jó volt a peteérésnél, már csak az a kérdés hogy sikerült e :)
2014. júl. 11. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

ne nyúlj fel!!!! Elkapsz valami bacit aztán nézhetsz. Az orvos is steril kesztyűvel nyúlkál, nemcsak megmosott kézzel!!!!! Ne görcsölj rá ennyire, mi lesz később????

A terhességet a nemvárt környékén lehet inkább érezni, de sokan akkor sem éreznek semmit. Én csak puffadtam minden nap.

2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne szórakozz ne nyúlkalj mar olyan melyre..ha kimarad tesztelj de ne nyúlkalj rohadtul nem szabad!!
2014. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de nem bírom szó nélkül. Imádom ezt a "ne nyúlj fel" szöveget... a ti párotok nem használja az ujját előjáték közben??? És sterilizálja a micsodáját aktus előtt??? Ha valaki odafigyel a higiéniára, nyugodtan felnyúlhat, nem lesz semmi baja.
2014. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!