Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.23 án volt az utolsó...

Jan.23 án volt az utolsó mensim, csináltam két tesztet az eredmény itt látható, a doki szerint tapintásra nem vagyok terhes mert kicsinek érzi a méhem, holnap ultrahang nagyon izgulok, akkor most terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 16. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gratulálok, kismama :D
2011. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A tesztek igen ritkán -mondhatni soha sem- tévednek! Ráadásul 2 teszt ami +....! Mikor csináltad a teszteket?


Valószínű oka van,hogy kicsinek érzi a méhed... Nem akarlak elkeseríteni... így inkább várd ki,mit látnak holnap az uh-n.


Szorítok!!!

2011. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor voltál a dokinál?A teszt egyértelmű pozitív,de nagyon ritka esetben az jelenthet mást is.Persze ne legyen igazam,és nem is célom riogatni téged,mert az orvos is tévedhet.
2011. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál,a teszteket pedig 11-én csináltam,de hozzá teszem nekem kisebb a méhem az átlagnál,és a doki most érezte normál méretűnek.Majd holnap kiderül nem élem bele magam,bár tüneteim vannak,mert a melleim iszonyatosan feszülnek,egyfolytában émelygek meg öklendezek,hőemelkedésem van most is 37.2,és minden üdítőtől ég a gyomrom,nem birok csak vizet inni.
2011. márc. 16. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi,szerintem nem lesz semmi baj! A tesztek pozitívak,ez egyértelmű.Az első babámnál tapintásra nekem sem tudta megmondani a dokim,hogy kismama vagyok,meg ultrahangozott és akkor már látta a petezsákot.És hozzáteszem végig probléma mentes terhességem volt vele,két nappal a kiírt idő előtt született az én Drágaságom:o) Hasonló jókat kívánok!
2011. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gratula!
2011. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a teszt után egy héttel voltam dokinál, amikor már elvileg 5,5 hetes voltam. Doki azt mondta a tapintáskor: Hát, ez nagyon koraterhesség! Csak egy pici petezsákot látott. Azt mondta, később fogant a baba 1 héttel. Legközelebb, 10 nap múlva megjegyezte, hű, mennyit nőtt a méhem... Már ott dobogott a baba szíve, de továbbra is úgy tűnik, egy héttel később lett. Úgyhogy szerintem semmi okod az aggodalomra, biztos rendben lesz minden. Majd írd meg, mi volt!
2011. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratula!Mit mondtak uh-n?
2011. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor én először voltam dokinál, azt mondta, tapintásra 6 hetes lehetek. Nem UH-zott, mert abban a rendelőben nem volt. Egy hét múlva az UH-nmár 8+6 hetes voltam. Szóval, szerintem is terhes vagy, és az orvos "tapintott félre" :)
2011. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a biztató szavakat nagyon jól estek!Voltam uh-on,egy másik dokinál és ott van a petezsák olyan 4 hetesnek saccolta,10nap múlva mennem kell ismét azt mondta akkor már többet látunk.És a méhem mérete is ok,meg méhnyálkahártyáé is(16,8mm).Nem bízom el magam de nagyon boldog vagyok már most is.
2011. márc. 17. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!