Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam együtt a...

Szombaton voltam együtt a párommal (nem szedek gyógyszert és óvszer sem volt) nem is akartuk a dolgot így. Csa kegy kicsit ki-be játszadoztunk. Ma nyögte be, hogy Ő belém élvezett. Már kimutatná a teszt, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy nem vettem észre,hogy belém élvezett! :(
2010. jan. 7. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

És hogy nem vetted észre?Igen lehetsz terhes,sőt,de azt még nem mutatja ki.

Mióta vagytok együtt?

2010. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. szeptemberig gyógyszert szedtem((akkor szakítottunk),de most megint összejöttünk. Mikor tesztelhetek?
2010. jan. 7. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Énezt nem értem..hogyhogy nem vetted észre? Egyébként hanyadik napján jártál a ciklusodnak,és milyen hosszúak általában?
2010. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két héttel az együttlét után már tesztelhetsz,de ha biztosra akarsz menni akkor a menstruáció kimaradása után egy nappal (én az utóbbit ajánlom)
2010. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombathoz két-három hétre mutatja ki a teszt leghamarabb, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Két hétre talán, három héte már majdnem biztosan.
2010. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lehet hogy csak átvert?Ha beléd élvezett volna akkor azt észreveszed
2010. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, de én kizártnak tartom, hogy elment és te nem vetted észre! Ez nem egy csepp... szserintem utólag drámázik csak, nem tudom, miért. Ezt nem tartom hihető történetnek. Még ha el is mentél közvetlen utána zuhanyozni, vagy akármi, később is "van nyoma"... mert fokozatosan ürül.. de biztosan tudod mire gondolok. Na, de nem is ez a lényeg, ahogy csináltátok már az is elég esély a teherbeeséshez. Késés utáni első napot javaslom és remélem nem így lesz babátok!
2010. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!