Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 nappal tüszőrepesztő injekci...

9 nappal tüszőrepesztő injekció után esti vizeletből közepesen erős terhességi teszt már lehetséges, hogy nem a repesztő hatóanyaga miatt van?

Figyelt kérdés

Már többször kaptam Choragon tüszőrepesztőt.

Az első alkalommal a 7.napon negatív volt a teszt,5000NE-t kaptam,de ekkor reggelente teszteltem,figyeltem mikor ürül ki.

Utána 10000NE-t kaptam,az is 7nap alatt ki is ürült.

Aztán 5000NE ürült ki 8nap alatt.



2014. júl. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek ilyen korán tesztelni?

Lehet a hatóanyagtól is.

De az is lehet, hogy terhes vagy, viszont a terhességek nagyon nagy hányada felszívódik a mensesig, így a nő nem is sejti, hogy elvetélt.


Nem véletlen ajánlatos minimum a nemvárt első napját megvárni. De sok orvos csak 5-7 napos késés után javasolja a tesztet.


Tessék, most teszteltél, és semmivel nem vagy okosabb. Ha negatív lett volna a teszt, akkor meg azon agyalnál, hogy nem lehet-e, hogy terhes vagy, csak még túl korai a teszt és alacsony a hcg szinted.

2014. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért teszteltem,mert érdekel,hogy a repesztő mikor ürül ki.Nem jutottam sokkal előre,de nem bánom.


Legalább jobban bizakodom,hogy végre most összejött :)

2014. júl. 11. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van! :) Tessék bizakodni, és pozitívan hozzáállni!

Adja Isten, hogy már kismama legyél (csak még nem tudod.)

2014. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!