Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy hamarabb...

Lehetséges, hogy hamarabb reped meg a tüsző, minthogy a Choragon tüszőrepesztő hatna (36 óra múlva reped állítólag tőle)?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam dokinál délelőtt volt két tüszőm, egy 24 és egy 31 mm-es. Akkor meg is kaptam a tüszőrepesztőt, de már kedden reggel majd leszakadt a hasam alja. Ma pedig már mensiszerűen fájdogál a hasam.

Szerintetek lehetséges hogy már kedden reggel vagy lehet hétfő éjszaka megrepedtek a tüszők?


2010. máj. 7. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, az én dokim azt mondta, hogy a tapasztalatok alapján a hatás azonnali, tehát 24 órán belüli. Én szerda este kaptam meg, fájt a hasam, aztán másnapra elmúlt. Most én is ezen agyalok, hogy akkor most mi van, de nagyon sok helyen meg azt mondják, hogy nem, szinte percre pontosan 36 órára reped.
2010. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

A dokim szerint 12-36 óra alatt hat. Ez egyénenként változó.

2010. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor lehetséges, hogy nekem is hamarabb repedt, mert hétfőn délelőtt fél 11-kor kaptam dupla adag tüszőrepesztő Choragont (1000 NE), és kedden reggel már alig tudtam kiegyenesedni úgy görcsölt a hasam. Lehet akkor hajnalban vagy reggel volt a tüszőrepedés.

2010. máj. 8. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, hogy a kérdést már pár napja feltetted, de azért leírom a saját tapasztalatomat is. Megkaptam vasárnap reggel az injekciót 8 körül, a hőm reggel 36,1 volt, másnap reggel már felment 36,7-re. Szóval valószínűleg nálam is korábban repedt meg, mint 36 óra :)
2010. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, és lett baba valamelyikőtöknek az adott hónapban?

köszi

2015. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!