Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BABA VAGY FELFÁZÁS? Többi lent

BABA VAGY FELFÁZÁS? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, de semmi. A hasam napok óta ég vagy valami olyasmi. A hasam alja pedig szúrkál. Van, hogy mindkét fele van, hogy csak az egyik oldal. Teszteljek(Szokott késni ezért kérdem 5-8 napokat)Vagy csak felfáztam...
2010. jan. 8. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Felfázáskor a vilelet csíp pisiléskor:(

Ha ma kellett volna megjönnie,egy érzékeny teszt kimutat(hat)ja a terhességet.

Szerintem még várj a teszteléssel pár napot,és ha továbbra is késik akkor már jobban érdemes tesztelni,mert a HCG hormon mennyiség növekszik.

Amúgy a tüneteid babára is utalhatnak.

Hődet nem méred?Vagy görbéd nincs?

Nagyon szorítok Neked!!!!De írd ám mi lett az eredményed!

2010. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

NEm járok gyakrabban vizelni, s nem is csíp egyáltalán.

De most már szinte állandóan vagy szúrkál, vagy olyan furcsa érzésem van (nem is gyomorégéshez hasonlít olyan teltség érzésféle). Nem mértem a hőmet, sem görbém nincs, mert ez már olyan inkább figyeljünk másra időszak nálam. Akkor még várok aztán meglátjuk. MAjd megírom mi a helyzet mindenképp.

NEM NAGYON MEREK A BABÓBAN HINNI, DE REMÉNYKEDEK.

2010. jan. 9. 12:40
 3/7 A kérdező kommentje:

Most a melleim is érzékenyek nagyon. Főleg tapintásra és pl. futás gyors lépcsőzés.

Nagyon remélem, hogy baba...

Ez a szúrkálás nem akar elmúlni. Szinte egész napos. És azt vettem észre, hogy hamar elfáradok.

Szerinted?

Teszt már lehet? Csak tegnap kellett volna megjönnie és szokott késni. Ha összejött akkor karácsony után valamikor. --->akkor nem korai a teszt?

Bocs a sok kérdésért de annyira izgatott vagyok...

KÖSZI

2010. jan. 9. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teszteljet egy érzékeny teszttel!

Ha -- lesz,akkor később is ott van rá az esély,hogy 2 csíkod legyen!Ilyenkor már ki kellene mutatnia a tsztnek.


Képzeld!Én még csak ma vagyok a 10-ik dpo-n,és 25össel teszteltem--mert már nem volt itthon,és oicikét +,da nem szellemcsík hanem ...hát eléggé halványan de látszik.

10perc után ki is dobtam a kinti nagy kukánkba ,hogy még véletlenül se nézegessem.Már tiszta depi vagyok,hogy mi a helyzet!

A hasam tegnap előtt óta fájogat,de inkább a méhem,meg körülötte.Pisilni járok,de nem húú de sokszor,hanem kicsit többször mint a megszokott!

Melleim mintha nőttek volna,és aludnék,aludnék...

Neked nincs olyan felfázós érzésed?Neem még az is van de csak néha,de nem vagyok beteg!:)

Mikor fogsz tesztelni?Szerintem holnap reggel csináld meg,az lsőből,vagy ha nincs otthon érzékeny tszted,akkor tedd el a vizeletetd,és míg elmész a gyógyszertárba,addig eláll!(tovább is).

Még jelentkezem!


Ja!Én nem is elsőböl csináltam a tesztet,hanem a 3-ik vizeletből...:(

H.

2010. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a 2-szer az első voltam:)
2010. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

DE izgi, remélem akkor nálad már révbe ért a dolog. Ott az a pocaklakó. Mindig azt mondják, ha halványan is, de ott van akkor az babóka. Úgy örülök!

Hát nincs itthon teszt, de most úgy döntöttem, ha nem múlik ez a hasszúrka meg a melleim is fájnak még akkor 2-3 nap múlva leghamarabb legkésőbb pénteken tesztelek. Addig imádkozom!

Ez a felfázós érzés? Hát nem tudom milyen az, de nem hiszem, hogy akkor a hasam pl. ott fent is szúrna. Meg egész nap hol itt hol ott. Hát annyira reménykedem. Már azt mondtam a páromnak, hogy most tényleg úgy érzem babás vagyok. Egyébként semmi más tünet(mellfájdalom, de nem feszül inkább fáj, érzékeny, hasszúrka, meg az alvás)

2010. jan. 10. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Remélem jövőhéten büszke újdonsült kismamik leszünk!:)Sajnos én nem hiszek a tesztnek,mert Medilabbal teszteltem,és azt sokan szidják.Nem is értem mirt ilyennel teszteltem?Miért ilyen korán?Miért nem első reggeliből?És miért nem egy 10-es teszttel?

ÉN TISZA HÜLYE VAGYOK!:(

Majd legközelebb ha addig nem jön piri,akkor csütötökön tesztelek.Reggeliből,10-es teszttel.Gondoltam veszek egy Clearblue-t,azt nálunk patikában 1300ft-ért árulják.Igaz,50-es teszt,de sokan állítják,hogy megbízható.Majd kiderül...

Te milyennel tesztelsz?

Nagyon drukkolok!Megérdemlitak a boldogságot!

H.

2010. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!