Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lehet még? Felfázás...

Most mi lehet még? Felfázás vagy egyéb (baba)?

Figyelt kérdés

Ma voltam a háziorvosnál, mert felfáztam. De van egy másik problémám is emellett még hányingerem is van. Ez előfordul ilyenkor? Kaptam antibiotikumot, és emellé holnap kellene megjönnie. Itt van a görbém ha esetleg az segít valamiben.

[link]


2010. jan. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd be! Ez még baba is lehet.
2010. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már 2 darabot bevettem. Akkor mit csináljak, ha gyógyszert nem eszem mert 5 nap múlva kell vissza mennem. Új vizelettel hogy mi változott.
2010. jan. 28. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót akkor, és reggel tesztelj szerintem. Az eredménytől függetlenül felhívnám reggel a dokit és elmondanám a szitut. Bár igaziból én előre szóltam volna, hogy esélyes a tehesség.:)
2010. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van otthon teszted, akkor reggel tesztelj.

Ha baba van és kezded szedni a gyógyszert, akkor akár árthat is neki.

2010. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki azzal kezdtem. És azt mondta hogy most ne próbáljak teherbe esni. Azt is mondtam hogy holnap kellene megjönnie. Azt válaszolta hogy lehet hogy késni fog az antibiotikum végett. Mert szerinted mit mutat?
2010. jan. 28. 19:40
 6/8 A kérdező kommentje:
A hányingeren kívül más tünetem nincs. Úgyhogy nem tom.
2010. jan. 28. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Most fent van, de én nem hiszek a hőből babát jóslásban, mert a menziig mindegy. De most még kétesélyes. 2 szem bogyó, biztos nem árt, de én nem szedném tovább, amíg nem vagyok biztos.
2010. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem, ha baba is van, nyugodtan szedd be a gyógyszert, mert az első 6 hétben nincs semmi összeköttetés. A felfázás, nem gyerekjáték, tapasztalat. Amúgy is terhesség során még inkább elő jöhet. Inkább most sikerüljön az elején kikezelni, mint,hogy később gond legyen. Ha meg mégsem baba, akkor meg pláne. Jobbulást!
2010. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!