Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Nem kéne már...

Szerintetek? Nem kéne már erősebbnek lennie?

Figyelt kérdés

Ez volt az előző kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Mai tesztem ilyen (Teggnapra nem vártam.):


[link]

[link]


2014. júl. 14. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy erősebb! ;-)
2014. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az előzőn nem láttam a 2 csíkot ,viszont ezen egyértelműen látszik! Gratulálok!
2014. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, látszik. Halvány még, mert fiatal a terhesség. Végülis tegnapra nem vártad. Majd erősödik. Ne izgulj!
2014. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól van ez így, az előzőt nem is mondtam volna pozitívnak. Gratulálok!
2014. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a felette lévő kérdést nem te tetted fel! ;-)
2014. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.
2014. júl. 14. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó, azt hittem, te idegesíted magad. :) Nincs a csíkoddal semmi baj!
2014. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
X-Epil nem hajlamos olyan veszettül erősödni. Nekem a picúrommal éppen erősebb volt az első, mint a te elsőd, és aztán néztem, hogy oké, oké, erősebb, de miért nem jobban. Ellőttem egy kazettás tesztet is (nem emlékszem a márkára), ráadásul az x-epilt első, a kazettásat meg napközbeni pisivel, hát a kazettáson erősebb lett a tesztcsík, mint a kontrollcsík. Szóval szerintem a teszted tökéletes, erősödik az, csak az x-epil ilyen. Én aznap vagy másnap elmentem vérvételre is, és már vagy 600 körül volt vérben a hcg.
2014. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy kéne :) anno én is ijedeztem mert elég lassan erősödött, de ezek a tesztek ilyenek. Nekem másfél hétbe telt mire az első pozi után egy kontrollcsík erősségűt produkáltam. De ott a baba, jól van a baba, ne aggódj :)
2014. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!