Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28ik napon 25ös teszten lehet...

28ik napon 25ös teszten lehet haloványka vonal? Vagy erősebbnek kell lennie? Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Ma reggeli a teszt.Eredetiben is mintha ott lenne acsík, de aha luminance programmal erősítek rajta jobban kijön.

Eredeti: [link]

Kicsit erősítve: [link]

Eredeti negatív: [link]

Erősített negatív: [link]


2011. máj. 4. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát izé én nem látok semmit... :(
2011. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz:(
2011. máj. 4. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
A fénykép nem mindig adja vissza azt amit Te látsz, azért még ne keseredj el!Próbálj majd pár nam múlva másik tesztet , de ne csüggedj addig!
2011. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem látok semmit (talán a másodikon,de lehet hogy már csak beképzelem,annyira koncentráltam).

Viszont a második válaszolónak igaza van.a kép soha nem adja vissza a halvány csíkokat.


Én már próbáltam,ezért tudom.

Amikor a kislányommal sikerült 3 évvel ezelőtt teherbe esni,akkor nekem is a legelső tesztem olyan halvány volt,hogy akár hogy fotóztam,nem látszott semmi.

Csak szabad szemmel. Pár nap múlva erősödött.

2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán a második képen..mintha látszódna..de szerintem pár nap múlva már biztos eredményt kapsz!Szorítunk,és várjuk a későbbi tesztet!:)
2011. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én látom a 2. csíkot! De ne higyj neki, amíg nem lesz teljesen erős 2. csíkod!

Tapasztalatból mondom!


Drukkolok, hogy erősödjön!!!

2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!