Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem a menstruációm julius...

Nekem a menstruációm julius 13.-án volt meg (ez az első napja, átlagosan 23-24apos a ciklusom), peteérésem a ciklus.hu-szerint 22.-én volt ami igaz is mert volt más jele is. Ha teherbe estem, akkor már érezhetem a tünetét?

Figyelt kérdés

Viszont a Balatonon voltunk és nem védekeztünk mivel nagyon szeretnénk babucit. Nem védekezés:22,24,25,26,27,29,30,31.

szerinted ha teherbe estem akkor érezhetem már a tünetét?Mert már én magam se tudom hogy mi van.A hasam fel van puffadva már a nadrág is csak ugy kényelmes ha kigombolom. :) A melleim nagyon kemények lettek, a mellbimbóm nagyon érzékeny. Igy ahogy felső vagy vmi hozzáér olyan mintha égnének. Olyan érzésem van mintha megakarna jönni,fáj a derekam is. A hőmet nézem az elmult napokban: 36,7-9 között van amikor nekem 35,7-8-között szokott lenni.

A menstruációmat aug.5.-ére várom,mikor tesztelhetek először?


2008. aug. 3. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy érzékeny teszttel mint pl. a clearblue már megpróbálhatod, az kimutatja mensi előtt 4 nappal akár... :)
2008. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mell érzékenysége és a haspuffadás lehetnek tünetek, plusz krémes folyás, mert ha vizes az általában azt jelzi, hogy meg fog jönni. 5.-e nincs már messze, próbálj meg türelmesnek lenni, tudom nehéz. :-)
2008. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdéseket.Bírok várni igaz már csak 2 nap és kiderül.
2008. aug. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!