Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Irjatok mar le nekem a velemen...

Irjatok mar le nekem a velemenyeteket lecci! Mert mar nem ertem mivan. Volt valakinek hasonlo? Mikor lett pozi a teszt?

Figyelt kérdés
Decemberbe volt egy missed ab mutetem. Azota 27 30 naposak a ciklusaim. Feberuarba (elejen)30 nap volt (bezavarta a mutet)aztan megjott ujra februarba (vegen) 25.en elmult marcius 2.an aztan megjott marcius 24.en is 27 napra (gondolom ezt is még bezavarta) aprilisba 29 majusba 27 most juniusba 28 napra. Vasarnap kellett volna megjonnie (az utolsot szamoltam ertelem szeruen a 28 napot) ma vagyok a 30.napon (sosem kesett a mensim -1/+1nap max mindig) csinaltam tesztet ma kettot van valami csik mind a ketton de nem mondanam egyertelmu pozinek egyiket sem. Tunetek szinte semmi nincs. Folyas,bimbom barna es erzekeny,pisilesi inger ss megjon erzes de elmulik folyton. Peteeres (kalkulator szerint 30.an volt) a tesznek akkor mar pozinak kene lennie? Ugye volt 30 napos a.ciklusom decsak februarban lehet azert nega még? Ami sajnos.elment baba az nem vart utan 3.lett halvany pozi de ak rendszeresen minden honapban 28 napra jott. Lehet azert nem mutatja mert valtozo a hossza? Vagy megjon majd csak keson volt pém es igy a mensi is tolodik? Nem akarom h.megjojjon nagyon nem. Volt valakinek hasonlo? Mikor lett pozi a tesztetek? Tell sosem kesik nekem es nagyon ritka h ilyen keson jon meg. Csutortokre tervezem.a.tesztet. mensinek semmi jele.
2014. júl. 15. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mivel van folyas ,ugy telik a napom h folyik +megjon erzes es mindig szaladok h ma.most tuti aztan pisilek kitorlom.semmi nincs elmulik a.megjon erzes es kesz.
2014. júl. 15. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:

Először is össze-vissza hosszúságu ciklosokkal felesleges kalkulátort használni.

de ami ettől sokkal érdekesebb: "nem mondanám egyértelmű pozitívnak egyiket sem". Ez mit jelent? Minek mondanád? Mert mint tudjuk, a halvány is... Milyen fajta teszt?

2014. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
romed de nem a kazettás hanem a tesztcsík azt reggel csináltam időn túl láttuk h van ott valami, du pedig valentin ott időn belül már láttuk de az 10es volt.
2014. júl. 15. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
reggel ismételd meg első pisiből,szintén 10-el.Ha ott a csík sikerült:)
2014. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap akkor teszteljek reggel? Csak romed van itthon :/ megcsinalom.azt.aztan elmegyek veszek 10es erzekenysegut es azt is max 2.pisibol es majd nem iszok addig. Csugortokon is csinalok. Hallottam.olyat am h csak 4.nap.kesesnel.lett halvany. Jajj remelem.nem jon.meg es + lesz!
2014. júl. 15. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Pisilj valamibe,tedd félre,menj el tesztet venni és máris első pisis teszted lesz :)
2014. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Halvany lett romed tesztel is :) valoszinu babank lesz !! 5 perc utan ott volt a csik es a romed 10 perces. Mensi sehol.koszi a valaszokat
2014. júl. 16. 08:32
 8/11 anonim ***** válasza:
szuper:) Feltöltöd a tesztet?
2014. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggelit feltoltom nektek remelem erosebb lesz mint a mai :)
2014. júl. 16. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, na mi a helyzet?:)
2014. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!