Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után 2 nappal X-epil...

Nemvárt után 2 nappal X-epil vizeletsugaras teszt negatív! Volt valakinek hasonló? Ha igen, baba lett végül?

Figyelt kérdés
32. napon, reggeli elsőből csináltam! 29. és 30. napon reggel rózsaszínes-barnázás, azóta semmi! Mensi sehol...
2014. júl. 15. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
Még lehet korai volt a teszt,még varj egy 2 napot.vagy még lehet h a barna rózasiszin a mensid jele is,csak vmi okból késik.igy jartam a multkor én is 5napot késett,aztan egyik nap rózsaszin azt barna mar kezdtem reménykedni,aztan egyszer csak puff:-(
2014. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle... Megírom majd! Neked azóta sikerült a baba? :)
2014. júl. 15. 12:34
 3/82 anonim ***** válasza:
Oksi irj:-)drukkolok.hát volt egy érdekes mensim ami mar elmult.csak 1nap volt ami erös volt..aztan furi modon a görcsök meg a mell fajdalmam megmaradtak még a mai napig.ezt a mensi a hvgén volt.ma anyira görcsöltem el kelett mennem dokimhoz,azt mondta csinaljak tesztet mert hogy megjött még nem jelent semmit..hat még nem csinaltam tesztet...nem akarok megint csalódni csak:-(
2014. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik gyerkoccel (mar 2 eves) 4 naposnal lett eloszor nagyon halvany pozi. Picurral (11 hos) elobb nem is teszteltem, de az is halvany volt, 2 napos kesesnel nega lett volna meg. De verzesem egyikuknel se volt. Remelem, nalad is ez lesz :)
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a drukkokat lányok! :) Tegnap meg ma is szó szerint elájultam délután... majdnem 4 órát aludtam mind a két nap! :) Mensi sehol... remélem így is marad! :) Kedves első, akkor a doki is elbizonytalanított? :( Meddig nem akarsz tesztelni? Persze megértem... olyan rossz érzés negatív tesztet látni! :( Azért megírod ha tesztelsz? Kedves utolsó, gratulálok a babákhoz! :) Nagyon nehéz 2 kicsi babával?
2014. júl. 15. 17:24
 6/82 A kérdező kommentje:
Sziasztok! mensi sehol :) de a tegnap reggeli teszt szintén negatív :((( Ma vagyok a 35. napon! Múlt héten szombaton és vasárnap is reggel volt egy kis rózsaszínes barnázásom és azóta semmi! Lehetett az a beágyazódás??? A kislányomnál is volt ilyen anno és ez után 9 nappal teszteltem akkor pozitívat... Lehetséges szerintetek, hogy ismét ez lesz? Akkor most hétvégén telne el 7 nap és akkor kedden vagy szerdán kéne tesztelnem... persze csak ha addig nem jön meg... Mit gondoltok?
2014. júl. 18. 10:00
 7/82 anonim ***** válasza:

Talán lehet. Pont most írta itt valaki, hogy 22 napot késett és nem mutatta a teszt, az orvos viszont megerősítette, hogy baba van:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha még egy hetet késik, én elmennék a helyedben dokihoz.

2014. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Elolvastam, amit belinkeltél... hát nem semmi! :))) Készülök dokihoz, kértem is időpontot, de csak augusztus 1-re kaptam, az még 2 hét! :( Jövőhét közepén azért tesztelek még egyet, hátha! Aztán már megvárom, hogy mit mond a doki! Nagyon kíváncsi leszek! Azért majd írok, hogy mi újság! :)
2014. júl. 18. 15:58
 9/82 anonim ***** válasza:
1es vagyok.igen el:-( nem csinaltam tesztet...én tudom h igy nem vagyok az.neked drukk még mindig:-)
2014. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
Ne keseredj el! Remélem a jövőhónap pozitív eredményt hoz majd!!! Szorítok nagyon, hogy így legyen!!! Köszönöm, hogy drukkolsz nekem! :) Írok majd folyamatosan, hogy hogyan állnak a dolgok! Egyenlőre a mai nap is eltelt mensi nélkül :)
2014. júl. 18. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!