Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 26. napján tojásfeh...

A ciklusom 26. napján tojásfehérje-szerű nyák?

Figyelt kérdés

Nagy átlagban 35 napos a ciklusom (legutóbb 37. napra jött meg).

Utoljára 06.20-án jött meg. Ma, 07.15-én észleltem ilyen nyákot. Ez mit jelenthet?

(37 napra semmilyen netes kalkulátor nem számolja ki a peteérést, kövi mensit stb... - tehát max találgatok magamnak...)



2014. júl. 15. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ovuláció után a menstruációig bármilyen nyák előfordulhat.
2014. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szakdolgokban nem tudok segíteni de két babám lett rögtön az 1.-1.hónapban,csak ezt a nyákot figyeltük,ebben megtapad,szerintem lehet peteérésed most,én próbálkoznék!
2014. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a termékeny típusú nyák, szerintem jó eséllyel ma vagy a köv. 1-2 napban van petérésed. Nekem 32-35 napos ciklusoknál a 20. napon szokott ilyen lenni, 21-en peteérés. Mindkét kislányom a tojásfehérje-nyák előtti napon történt együttlétből lett. (Akkor is van már ez a nyák, csak belül és életben tartja a spermiumokat.) Most fiút szeretnénk majd, ezért csak az ezt követő napokon fogunk majd próbálkozni, hátha...
2014. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ne haragudj, azt hittem mai kérdés, úgy olvasd!
2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 33 napos ciklusaim vannak általában.Mértem a hőmet és általában 17-19 nap közt volt ovum.

Legutóbbi ciklusban a 24. napon és a 40 napon pozit teszteltem.

Ha nem mértem volna a hőmet nem kapjuk el :)

2014. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem gondoltam, hogy a cikluson belül ennyire eltolódhat a peteérés, hogy 26. napra esik... ezek szerint mégis akkor volt. Most, rá egy hétre picit szurkált a hasam tegnap... no mindegy... monológozgatok :) Elvileg vasárnap körül fog megjönni.

2014. júl. 23. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Mizu?
2014. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg!

Pénteken volt 5 hete az előző mensihez képest, szal 36. nap... azóta ez már ahhh... ki se tudom számolni :) szökőmenzesz van? :) (4 évente?)

Szóval sokadik nap, és semmit nem érzek, max pici diszkomfort az alhasamban! Szerintetek?

2014. júl. 28. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy én számolom, kb 3-4 nap múlva tesztelhetsz egy elsőt, reggeli pipiből. ;)
2014. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, közben vannak új fejlemények - de újra kiemeltem a kérdést közben.

Pénteken volt kerek 6 hete az előző menzesz, szóval az volt a 43. nap már! Így pénteken reggel teszteltem - negatív lett. Pénteken késő éjjel ill. szombaton volt pecsételésem, vasárnaptól pedig rendesen megjött. Ennyi lett a történet :( de azért furálom ezt a hosszú ciklust...

2014. aug. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!