Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen fajta barnás pecsételés,...

Ilyen fajta barnás pecsételés, vérzésehet e vajon beagyazodás jele?

Figyelt kérdés

Aprilisban volt meg utoljara. Vasarnap ota (4. Napja) hogy ket ujbegynyi barnas vagy epp élénk piros vér van a beteten napjaba egyszer ketszer. Azt hittem meg fog jonni de ilyet meg soha nem eszleltem. A premens tuneteket sem produkaltam pedig mindig szoktam....

Varom hogy rendesen megjojjon de nem ugy nez ki a dolog hogy megakar...


Egyebkent PCO -s vgyok most voltam a napokba endo dokinal de a kezelesre egy kicsit meg varni kell...


2014. júl. 16. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett vegulis veled, miutan a kerdest kiirtad? Mert en is most ugyanilyen helyzetben vagyok. Mensi elott egy hettel nekem is volt egy delelott icipici barnazas, majd masnap picike piros szinu folyas. Nekem sem volt meg mensi elott ilyen sosem, ezert kerdezem h. neked beagyazodas volt ez?
2014. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Meg mindig nem jott meg, tesztet meg nem csinaltam. Semmi tunetem nincs ... nekemsokaig tartott epp ezert nem hiszem hogy beagy volt de neked all a zaszlo:) kitartast:)
2014. júl. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!