Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal az esedékes menzesz...

3 nappal az esedékes menzesz előtt barnás pecsételés. Utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel menzesznél hasonló görcsölésem volt,mindjárt megjön érzéssel,majd 1-2 csepp barnás folyás társult mellé.5-10 percig tarthatott a görcsölés,folyásom sem volt utána.Ma megint észleltem barnás pecsételést,hasfájás nem igazán van. Csütörtökön van a nem várt napja. Ezek utalhatnak terhességre?
2013. nov. 5. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem igen, utalhat, lehetnek ezek beágyazódási görcs és vérzés, ha egyébként nem szoktál barnázni mensi előtt pár nappal, mert van aki szokott. Szerintem csinálj meg egy 10-es érzékenységű tesztet reggeli vizelettel, nekem a 11. napon, azaz mensi előtt 3 nappal az már halvány (nagyon halvány) pozitív lett.
2013. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem eddig soha egyszer sem késett a mensim és nem is volt előtte sem soha barnázás.Remélem igazad lesz.:-) Így,hogy veled is hasonló történt..:-) Veszel ma egy tesztet és holnap megcsinálom első vizeletből.:-) Köszönöm,hogy írtál! :-)
2013. nov. 5. 10:57
 3/13 Reménysugár27 válasza:

Szia!


Mintha én írtam volna ezt az üzenetet. :) Nekem sem volt mostanában menzesz előtt pecsételés, és most tegnap este egyszer volt rózsaszínes folyás, aztán semmi, szárazság. A melleim feszülnek, a hasam is egy picit, ma vagyok 10. napon ovu után, és 14. napra szokott megjönni. Ma délelőtt is wc-zéskor volt nagyon pici pirosas. A hőm fenn van még. Én szombatra nem várom. :) Reméljük, hogy mindkettőnknek a beágyazódás zajlik odabenn. :)

2013. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szorítok neked is,hogy baba legyen a dologban !!! :-)
2013. nov. 5. 15:57
 5/13 Reménysugár27 válasza:
Köszönöm, aranyos vagy! :) Én is Neked!
2013. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi újság Csajok? Csináltatok tesztet?
2013. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja az első válaszoló voltam :) Csak kiváncsi vagyok mi lett :)
2013. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Reménysugár27 válasza:
Én nem csináltam.Ma van az ovu utani 11. napom. Sokszor teszteltem mar,és mindig csalódtam.Szándékosan nem is vettem tesztet. Ma is volt egy kis barna maszatolás.A cicim fájdogál,de a hasam már nem. Szerintem mint mindig,most is megjön. :( Ugy nincs kedvem semmihez.
2013. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Reménysugár27 válasza:

Becsatolom a görbémet.


<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/3e8d1f/">My Ovulation Chart</a>


Mi a véleményetek?

2013. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Reménysugár27 válasza:
71%

Kedves Kérdező!


Mi újság Veled? Teszteltél végül?


Nekem ma reggel megjött. :(

2013. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!