Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2014. 06. 05-én történt...

2014. 06. 05-én történt együttléttől lehetséges, hogy most marad először ki a menstruáciòm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet nem hangzik valami okosnak a kèrdèsem,de sokszori utàna olvasàs utàn sem igazàn èrtem a teherbeesès folyamatàt...

2014.06.05-ei együttlèttől lehetsèges,hogy most marad el az első menstruàciòm?

Enyhe szùràsokat èrzek a hasamban,de felfàva nem vagyok....



Az utolsò menstruàciòm 2014.06.25-èn volt...



#ovuláció #Utolsò menstruàciò #kimarad menstruàciò
2014. júl. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

De miért maradt volna ki?

Ha átlagos ciklussal számolunk, vagyis 28 napossal, akkor ha az utolsó menzeszed első napja június 25-én volt, akkor neked még ki sem maradt, hisz meg sem kellett volna jönnie.

Szóval nem értem.

Amúgy ha június 5-én lett volna esély a terhességre, akkor abban a hónapban már meg sem kellett volna jönnie.

Persze vannak ritka esetek, amikor is terhesség alatt is megjön valakinek a vérzése, de azt szokták mondani, az nem olyan vérzés, mint a megszokott.

De mondom, neked még nem is késik ebben a hónapban.

Kivéve, hanem 20 naposak a ciklusaid.

De ha annyira aggódsz, akkor csinálj tesztet, ha netán június elején mégis teherbe estél volna, akkor azt már a teszt kimutatja.

2014. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szòval akkor abban a hónapban,az aktust követő 2 hètre màr meg sem jött volna?

Tesztet csi àltam 2 napja este,de negatìv volt.

Egyèbkènt ha tegyük fel,akkor teherbe esek,hàny hetes terhes vagyok most?

2014. júl. 17. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha akkor teherbe esel, nem jott volna meg junius vegen.

Ha teherbe estel volna, most lennel 6 hetes.

2014. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kkkk!! <3
2014. júl. 17. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 napja csináltál tesztet és negatív lett, akkor június elején biztos nem estél teherbe. Mert azt már kimutatta volna a teszt 2 napja.
2014. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!