Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha napi minimum 4-5 liter...

Ha napi minimum 4-5 liter vizet megiszok az befolyásolhatja a terhességi teszt eredményét negatív irányba? (14 dpo előtt)

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 18. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem befolyásolja! De miért iszol ennyi vizet naponta? Arra még nem gondoltál hogy kimossa az ionokat a szervezetedből? A túl sok víz nem feltétlenül használ!
2014. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Túl sok víz. Hacsak nem edzel nagyon megterhelően, akkor ennyire nincs szükséged. Cukrod -inzulinod rendben van? ADH?


Amúgy 14. dpo előtt nem is nagyon érdemes tesztelni, inkább 16-18dpo-n, és akkor tuti eredményt kapsz.

2014. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy bármivel is problémám lenne. Egyszerűen csak iszok és iszok, egyfolytában szomjas vagyok. Már én is megbolondultam, mert a legtöbbször mindenki idő előtt tesztel és sokszor van hogy már ilyenkor pozitív. Én is beleestem ebbe az őrületbe, és ma 11 dpo-n negatív lett a tesztem. Aztán persze én is itt agyalok... Valószínűleg nem is vagyok terhes...
2014. júl. 18. 10:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesztelés előtt ajánlott csökkenteni a folyadékbevitelt, ha délután csinálod.

Én rengeteget mozgok egész nap, de 2-3 liternél nem megy le több. A helyedben azért megnézetném az inzulinomat, és a cukromat, mert tényleg nagyon sokat iszol.

2014. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem mindig iszok ennyit, csak most 2-3 napja. Normál esetben 2 literrel is beérem. Lehet a meleg miatt.

Köszönöm a válaszokat!

Lehet megnézetem ettől függetlenül a cukromat.

2014. júl. 18. 10:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztens vagyok, 4 éve tudom. Nekem simán lemegy 4 liter, tudatosan kell figyelnem, hogy ne menjek 5 fölé. A túl sok folyadék pont annyira rossz, mint a túl kevés.


A teszt: én is türelmetlen vagyok, 11. dpo-n negatív lett a teszt, 13 dpo-n meg pozitív. Azóta megszületett a kisfiam :) Szóval nyugi, türelem! :) (tudom, könnyű mondani :)

2014. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a cukor leesése a legfőbb oka annak hogy kevesebbet kellene innod hanem az ionok! Vagyis: Kálium, nátrium stb.
2014. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy közvetettem még befolyásolhatja is a teszt eredményét. Azért kell reggeli vizeletből tesztelni, mert éjjel nem pisilsz, koncentráltabb a vizelet, kimutatható az enyhén megnövekedett HCG szint. De:

Sok ivás --> sok pisi --> híg vizelet --> nincs elég HCG ahhoz, hogy a teszt ki tudja mutatni.

2014. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Aranyosak vagytok! :)
2014. júl. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!