Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Help :-) Kesik a menstruaciom...

Help :-) Kesik a menstruaciom 2 napja, soha nem szokott. Teszt negativ:- ( hasonlo valakinek? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Altalaban 28 napos a ciklusom. Faj a mellem napok ota meg is nott, es sokszor olyan erzesem van hogy na most fog megjonni. Sokat fajt a fejem, ami altalaban nem szokott, de mar elmult. Tegnap este csinaltam tesztet, negativ lett:- ( kozepidoben is voltunk egyutt, tehat eselyes hogy terhes legyek, de a teszt negativ volt. Hasonlo tapasztalatok? Koszonom :-)

2014. júl. 17. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

holnap tesztelj reggeli vizeletből. tegnap nekem is nega volt (x-epil) ma extra halvány pozi 3 napja késik..drukk :)

holnap újra tesztelek.

(és mind reggeli vizeletből volt)

2014. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
en is x-epilt hasznaltam, mondjuk en a tesztcsikosat. De miert van akkor sokszor olyan erzesem, mintha megakarna jonni? Raadasul jo idoben akart :-D
2014. júl. 17. 10:57
 3/20 A kérdező kommentje:
Gratu a halvany csikocskadhoz :-)
2014. júl. 17. 10:58
 4/20 Margit84 ***** válasza:
Nekem ugyanez volt.. azt éreztem, hogy meg akar jönni... és a teszt negatív volt.. .kb a 4-5. napon volt halvány pozi...
2014. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hat nagyon remelem, hogy velem is ez fog tortenni ... :-( voltak mar ekkor tuneteid?
2014. júl. 17. 11:01
 6/20 anonim ***** válasza:
első vagyok. 2 napig volt megjön érzés. tegnap meg ma nincs. annyi tünet van h nem jött meg + teszt sok pisi és a mellbimbóm szinte fekete lett és érzékeny ennyi tünet van. ha nem tervezett baba lenne észre sem venném. folyás is van és mikor megjön érzés volt akkor folyt is és rohantam h na most tuti :D de nem :)
2014. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ugyan ez van nalam is, a folyas temanal :-) a mllbimbom bem sotetedett, csak megnott a mellem mint a mnstrualas elott, es faj is ket oldalt
2014. júl. 17. 11:08
 8/20 Margit84 ***** válasza:
nekem akkor semmi tünetem nem volt azonkívül, hogy nem jött meg, és csak baromira reménykedtem, hogy ne is jöjjön. Minden olyan volt kb 1-1,5 hétig, hogy azt éreztem bármelyik pillanatban meg fog jönni.
2014. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ugy orulok most h pozi lett a teszted, mintha nekem lenne az:-D hihetetlen vagyok :-) :-) :-). :-D
2014. júl. 17. 11:09
 10/20 anonim ***** válasza:
holnap reggel szerintem halványan mutatni fog valamit :) de ne x-epilt vegyél. valami mást. én is amazont vettem reggelre.tegnap reggel romed teszten megjelent egy halvány csík, utána délelőtt csináltam egy x-epilt nega volt...aztán meg reggel egy x-epilt van rajta halvány rózsaszín csík és holnap reggel csinálok egy amazont nem csípem ezt az x-epilt..
2014. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!