Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma egész nap hányingerem van,...

Ma egész nap hányingerem van, de nagyon! 3 nap van még a nem vártig! A hőm 37,3 reggel. Már pár napja émelygek, de ma már nagyon durva. Fáj a cicim is! Babás vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Még ne örülj, lehet, hogy csak álterhes vagy, mert azért ilyen korán általában nem jelentkezik émelygés, bár ugyanilyen erővel tényleg terhes is lehetsz. Sok sikert!
2008. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bármi lehet. Akár baba, vagy mensi is...Egyébként az émelygés még nem jelentkezik ennyire korai szakaszban. Ne keresd a jeleket. Ugyan mindenki más és más, de a nagyon durva hányinger még később lesz...szorítok neked!!!!
2008. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat. Volt itthon egy tesztem, hát megcsináltam. Gravi Hcg. Igaz már este van, de kíváncsi voltam.


Ott a 2.csík! El sem hiszem! 2 perc után már látszódott.:DDD

2008. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, Én voltam a kérdező!
2008. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok, és szép babavárást kívánok! :) (1. hozzászóló)
2008. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!