Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól még esélyes a baba,...

Attól még esélyes a baba, hogy nem folyamatosan 37 a hőm? (hőgörbe)

Figyelt kérdés
Máskor felmegy ovukor és folyamatosan 37 addig amíg nem jön meg. Mindig nagyon reménykedtek ilyenkor hogy 37 h akár 10 napon keresztül is, hogy hátha most összejött. Ma meg tegnap viszont 36.9 azelőtt meg 2 napig 37 volt. Ez baj szerintetek vagy jól van így? [link]

2014. júl. 19. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó!
2014. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az a lényeg, hogy az átlag hőd alá ne menjen.
2014. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt furcsállom hogy ovukor nem esett le látvànyosan...
2014. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem évente egyszer esik le látványosan. Az 5 várandóságomból egyszer sem esett le ovukor.
2014. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem rosszindulatbol mondom,.de nem tudom hogy lehet ennyire raizgulni a dolgokra..?
2014. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a konstruktív hozzászólást!
2014. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen mesélem majd a gyerekemnek, hogy ilyen türelmetlenül vártam. A már meglévők is szeretik hallani.
2014. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ez az első hónap hogy nem esett le, eddig mindig lement 36,2-re.


ez a múlt hónap, látványosan leesett és végig 37 volt ovu után: [link]


Ez meg az előző, itt is leesett, nem tudom most miért nem, bár itt azt írták hogy kell feltétlenül leesnie, az utolsó alacsony hőjű napon van az ovu.

[link]


Kedves 5-ös! Hogy lehet ennyire ráizgulni? Ez az utolsó hónap, hogy összejöjjön a baba, ha most is megjön, akkor mennem kell Hsg-re, amitől nagyon be vagyok tojva és annyira reménykedem, hogy most végre sikerül, bár pont most miért sikerülne....elég szerencsétlen vagyok ebben.

1,5 évvel ezelőtt nem gondoltam hogy ide kerülök... (vizsgálatok stb.)

2014. júl. 19. 09:25
 9/10 A kérdező kommentje:
* elírtam: "nem kell feltétlenül leesnie"
2014. júl. 19. 09:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös!

Kívánom neked,hogy ha gyereket akarsz ne sikerüljön és tudd meg,milyen az amikor minden apró lehetőségbe kapaszkodsz!

Akkor majd mi is megkérdezzük tőled miért izgulsz ennyire rá!

2014. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!