Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, de folyamato...

Babát szeretnénk, de folyamatosan migrén gyötör. Csak az Advil Ultra Forte segít. Szerintetek ez árthat a babának?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Advil folyamatos szedése valóban NEM ajánlott terhesen.

Nekem is sokat fájt a fejem mindig is.


Ha babát szeretnél, akkor célszerű egy teljes kivizsgálást is megejteni, lehetőség szerint megtalálni a fejfájás okát, mert ezerféle lehet.

Valóban diagnosztizált migrén? (mert arra azért az advilnél kicsit komolyabb gyógyszereket szoktak írni...)- ha igen, akkor menj vissza a kezelőorvosodhoz és kérd ki a tanácsát, hogy mi a teendő terhesség, szoptatás alatt, ha kiújulnak a panaszaid, pontosan milyen készítményt és mennyit szedhetsz, ha szükséges, mi az a szint, amikor be kell menned rendelőbe/kórházba stb.


Ha nem migrén, illetve nincs kivizsgálva rendesen, akkor tényleg időszerű, mert pl. magas vérnyomás is okozhat fejfájást, vagy szem/látásproblémák- és ezeket könnyen, még a gyermekvállalás előtt lehet megnyugtatóan rendezni és ha szükséges gyógyszert beállítani stb.


Ajánlom ezt az intézményt (nem csak Budapesten van ilyen ambulancia):

[link]


A terhesség egyébként csodálatos időszak, nekem egyszer sem fájt a fejem, nem volt szükségem gyógyszerre, amit szinte el sem mertem hinni- pedig diagnosztizált, kezelt problémából adódó fejfájással küzdöttem előtte is évekig :)


Minden jót

2014. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!