Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már ilyen? Mi lett...

Kinek volt már ilyen? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
A ciklusom hossza változó, 24-26 nap. Júli 17-én kellett volna megjönnie, 16-án halvány pozi tesztem volt, de lehet csak odaképzeltem. 17-én semmi nem volt. Tegnap együttlét után élénk rózsaszín nedvesség volt, de azóta megint semmi. A hasam nem görcsöl, csak szurkál, a cicim néha bizsereg. Volt valaki hasonló cipőben? 2. babát várnám.
2014. júl. 19. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Es miert nem csinalsz meg egy tesztet?
2014. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb hónapja volt ilyen, de akkor megjött. Elindult valami, de nem maradt velünk. Utána elég erős darabos vérzésem is volt magamhoz képest. Második baba lesz szintén

5 hkm

2014. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van itthon egy teszt, gondolkodom hogy holnap reggel megcsináljam-e vagy még várjak... Rossz a negatív tesztet látni.
2014. júl. 19. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel csak rózsaszín volt..lehetsz terhes,nyugodtan csináld,meg a tesztet mae kimutatja,ha nem ma akkor holnap reggel..
2014. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ha pozi lesz mindenkepp menj dokihoz, mert az elso terhessegem nekem is igy alakult h nem jott meg es egy egyuttlet utan rozsaszin folyas volt..ra par napra megint es utana sajnos beindult a veteles. A doki azt mondta akkor, ha hamarabb megyek mentheto lett volna ha ad progi potlast. Remelem semmi gondod nem lesz, es babas leszel!!:)

Majd ird meg mi volt a teszten.

Persze a progi potlas is akkor segit csak ha a baba egeszseges es csak hormonproblema van.

Remelem tudtam segiteni!

2014. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, ne nevessetek ki, de a tisztaságin valami barackszínű cucc volt, nem folyékony. Lehet mégsem kell az a teszt... Mint aki még nem volt terhes, komolyan....
2014. júl. 19. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom en megcsinalnam minnel elobb..nekem a terhesség elejen a huvelyi uh-tól nagyon nagyon halvany barnas le folyt..:))felsertett egy nagyon picit mivel erzekenyebb a huvely ilyenkor..neked szex utan jelentkezett tehat lehet attól is..meg azert is megcsinalnam amit irt itt valaki,h nehogy veteles legyen belőle..reggel tesztelj!!szurkolok:))18hkm
2014. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett sajnos a 10 és érzékenységű.
2014. júl. 20. 07:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnàlom..:((ha tovabbra sem jön meg elkene menned dokihoz,h ez mitől van..es ne csüggedj majd a következő hónapban!:)
2014. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!