Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek úgy kezdődött a...

Volt akinek úgy kezdődött a terhessége, h. barnázott, minimálisan vérzett, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elején volt kevés barnázásom és vérzésem,amire a 13. hétig utrogestant szedtem. Ezt követően még egy alkalommal volt barnázás a 16-17. hét környékén, azóta szerencsére minden OK ! A végét még nem tudom,mert 33+1 hkm vagyok. A kicsi szépen fejlődik, méretei korának megfelelőek és én is jól érzem magam: nem vizesedem, mozogni is birok.
2013. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt vetélésem, semmi jele nem volt, minden rendben volt a vizsgálatokon, aztán a 12 hetes uh már nem volt csak 1mm kis koszfoltom. Második babámmal 6-8 hét között barnáztam Rutascorbint adtak, 8 hetesen egyik este dőlt a vér belőlem, rohantunk az ügyeletre, tudtam, hogy megint elvetéltem. Láss csodát a babám ott volt teljes életnagyságban. 4 óra elteltével elmúlt a vérzésem, mai napig nem tudják a dokik mi történt, és egyáltalán honnan jött az a sok vér olyan hirtelen, pedig 4 orvos is megvizsgált. 5 hét múlva szülök (vagy előbb:D) Eddig makk egészséges a babám még az AFP is jó volt. :D
2013. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyakran van valamilyen szintű vérzés a korai terhességi szakaszban. mindig meg kell viszgáltatni magadat hogy vetélés-e ha nem akkor kapsz hormon pótlást ez segiti a terhességet megtartani. A vérzés sokszor progeszteron hiány miatt van.
2013. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 8. hét előtt kétszer volt erősebb vérzés, és többször csak pecsételés. Gyógyszert nem szedtem rá, a 12. hétig elmúlt minden, viszont a 20. körül megint előjött. A baba épen, egészségesen, időre született.
2013. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen nekem mindkét terhességemnél barnásan véreztem.

A nem élet is befolyásolja ezt .

De a baba is. Az első terhességemnél pl,a teszt ki mutatta,hogy az vagyok,rá egy hétre vérezni kezdtem.

Az orvos azt mondta nem vagyok terhes,de én erőlködtem,hogy de bíz az vagyok.Erre az ultrahang ki mutatta,az orvos elnézést kért.

2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja,és semmi gond nem történt,megesik az ilyen.
2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem méhen kívüli terhesség sajnos. Menj el dokihoz mindenképpen, uh, hogy megállapítsa, jó helyen van a baba.
2013. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem volt egy kicsi de nem volt semmi baj tőle szerencsére. De én szaladtam a dokihoz (első gyerek :)) azért utána érdemes valami ph javítót használni a doki szerint nekem a gynophilust mondta anno de ez biztos most is van még mert a feminán pont a héten olvastam ezt.
2013. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!