Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek ez ellen mert...

Mit tegyek ez ellen mert kicsit összezavarodtam, ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Pettingelünk a barátommal, szex nincs ha lenne is védekeznénk természetesen.

Csak olvastam az előváladék is tartalmaz spermát ami ha a hüvelybe jut terhes lehetek meg van az esély.

Nos ha én kielégitem szájjal utána smárolunk és ugy kinyal, vagy kézzel kielégitem utána magamhoz érek masztizok akkor lehetek terhes?

Mit csináljunk hogy véletlenül sem legyen baj?

mossak kezet a váladék után vagy öblitsek szájat?xd

bocsi ha nagyon fake hülye kérdés de segitséget kérnék.


2014. júl. 22. 10:15
 1/2 Nadiene válasza:
Ha a kezedre megy, és autána benyúlsz, vagy az ő keze lesz olyan, és benyúl, akkor esélyes. De a csókkal nem megy át, hacsak nem adod át az "anyagot"
2014. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát valami minimális esély van arra, hogy pl. ujjazástól terhes legyél, de szerintem nagyjából 0. Az előváladéktól is csak kis eséllyel lehet teherbe esni, önmagában. Ha nagyon aggódsz akkor igen, töröld le a kezed, vagy mosd meg, de szerintem nem kell félni.
2014. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!