Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok, ti mit...

3 hetes terhes vagyok, ti mit szoktatok használnia, mit esztek vagy isztok? Székrekedés ellen? Nekem még új ez a dolog első baba lesz.

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyébként is székrekedős vagy?mert a 3 hetes terhesség még nem indokolja a székrekedést.
2013. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvosnál már voltál? 3 hetesen még a menstruációd sem maradt el. Egyébként ilyenkor ez még nem terhességi tünet.
2013. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
3 hetes terhesség nincs. Amikor a mensi elmarad, akkor vagy kb 4 hetes.
2013. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lombikos vagyok 3 hete volt a beültetésem voltam dokinál és minden rendben van innen tudom a terhességet! Amúgy nem szokott szorulásom lenni!
2013. dec. 29. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok. Progeszteron pótlást kapok. Tegnap volt először székrekedéses problémám, gondolom esetemben az Utrogestantól lehet. A másik amire gyanakszom, hogy a rosszullétek miatt szinte csak üres kenyeret eszem. Egyik sem jó emésztés szempontjából. Amit tenni lehet ellene (én is ezzel próbálkozom most) sok gyümölcs, én fagyasztva eszem úgy jobban bent marad valamiért. Nagyon sok ivás, a vizet bírom csak, de valakinek lemennek a rostos üdítők is.
2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja így értem. Szilva hatásos lehet. De ki kell tapasztalni kinek mi jön be.
2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nekem is az Utrogestantól van? én is azt használok!
2013. dec. 29. 17:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Terhesvitamint nem szedsz véletlenül? A vastól szokott lenni az elején szinte minden kismamának székrekedése. Nem lett kicsit sötétebb a székleted? Az is a vastól van :) Később a nagyobb mennyiségű (napi 500mg feletti) magnéziumtól szokott rendeződni.

Ha 3 hete volt a beültetés, akkor nem 5 hetes terhes vagy? Az utolsó mentsruációtól szokták számolni.

2013. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete volt a beültetés akkor legalább 5 hetes vagy. A székrekedésre probálj meg enni több rostot, csakl teljeskiörlésüdolgokat, lehetöleg ne egyél cukort. Aszalt szilva is jó lehet rá hacsak nem PCOS vagy és ezért kellett a lombik. Mondjuk nekem ezekközül egyik sem válik be de én terhesség nélkül is szorulásos vagyok csecsemö korom óta.
2013. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
3 napos embriókat kaptam vissza 3 hete így lombiknál ez 3 hét és 3 napnak számít!
2013. dec. 29. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!