Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az a halvány 2. csík?...

Milyen az a halvány 2. csík? Szabad szemmel jól látható? Vagy vizslatni kell egy ideig, hogy meglássuk, amolyan szürke és extrahalványrózsaszín közötti?

Figyelt kérdés

Többen írtátok már, hogy nagyon halvány lett, de igazából nem hisztek neki.

hát, most nekem is lett egy ilyen 2. csíkom, és ugyanazt a kétséget érzem, mint ti...

Én talán szürkének nevezném, de semmiképp sem színtelen vagy fehér. :)


2008. aug. 4. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nem jelez akkor sasszem sem látja, mert nézz csak meg egy steril tesztet ott sem látható..

A biztosan úgy tudod meg ha megismétled egy-két nap múlva, mert akkor baba esetén erősebb.

2008. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy milyen tesztet használtál! egyszer én is azt hittem,hogy látszik a második csík is, de csak meghajlott az a vékony műanyag ami a kijelzőn van!
2008. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!