Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mikor elindítom a laptopot...

SzabiixD kérdése:

Mikor elindítom a laptopot csak egy szürke csík kezd el villogni. Miért?

Figyelt kérdés
Na, szóval van egy acer aspire 5336 laptopom. És újratelepítettem, feltettem rá a szükséges drivereket meg mindent és kért hogy indítsam újra. Újraindítottam és nem indul el azóta sem. Próbálta még egyszer elkezdeni előről. De nem indul el a windows 7 ultimate dvd-ről. Pedig van állítva hogy arról induljon. Mit csináljak?
2011. okt. 29. 22:21
 1/1 anonim válasza:

lehet, hogy ezt rosszul értelmeztem, de ha jól értem, dvd-ről szeretnéd inditani a windows-t.

elmondom neked, hogy ez a windows 7 enterprise edition utáni kiadásokban ez nem lehetséges. és az ultimate újabb.

azért villog ott az a szürke csík, mert azt jelzi, hogy boot-napló írási hiba (mert nem tudja módosítania dvd tartalmát). ez esetben tedd fel a windows 7-et a gépre.


a másik értelmezés szerint feltelepítetted, de nem működik. Nekem egy IBM ThinkPad T60-as laptopom van, és nálam is ugyanez volt a hiba.

Nálam az volt a hiba, hogy nem volt meg a bott-driver. Ez esetben kérj egy haverodtól vagy valakitől egy olyan windows 7 telepitőt, aki már sikeresen feltelepítette a gépére, és mükszik neki.

De ha elmondod a cimed, én küldök neked egyet postán, igy jobb lesz, mert ez biztos mükszik

a dvd a tied lehet

2011. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!