Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hét hetes terhesen már a...

Hét hetes terhesen már a délutáni vizeletnek ki kellene mutatni a terhességet?

Figyelt kérdés
Menstruáltam most is 2 hete , 29 napra jött meg a szokásosan talán kevesebb és inkább sötétebben,barnásan de napokba kb ugyan annyi volt (5) az változó nálam, van hogy csak 4 de van, hogy egy hétig van meg. Most már 6 napja alhasi görcsök (enyhe) és szurkálások vannak jobb oldalt és ritkán bal oldalt és a melleim be vannak duzzadva illetve fájnak. Reggelente émelygek alig tudok menni szédülök, hányinger nincs rögtön a felkelés utána hanem rá pár órával. Sűrű fehérfolyásom is van ami szagtalan és nem is viszket. Híztam 2 kg-t de többnek látszik, főleg arcomon és derekamon. Lehet, hogy terhes vagyok és menstruáltam? Vagy csak a terhességi tüneteket produkálom? Ma délután (előtte 2 órával pisiltem) végeztem egy gyengébb minőségű terhességi tesztel, de negatív lett. Nagyon örülnénk neki ha összejönne egy éve próbálkozunk már. Véleményetek?
2014. júl. 23. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

7 hetesen már bármilyen teszt kimitatná a terhességet a nap bármely szakában.

Szóval inkább arról lehet szó hogy annyira szertnéd ezt a terhességet, hogy minden tünetet látsz magadon ami szted terhességre utalhat.

2014. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ki..nem valószínű,h terhes vagy a teszt negatív ès megjött a mensid..sajnàlom!
2014. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( köszönöm a válaszokat :) akkor elkezdek fogyókúrázni nyugodtan így kárt nem csinálok :) remélem hamar összejön már :'(
2014. júl. 23. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Ha nem fogyókúráznál hanem 160-180 grammos diétát csinálnál, akkor az sem lenne gond ha közben "becsúszna" a baba, mert ezt terhesség alatt is lehet (egyes nőgyógyások, védőnők és dietetikusok szerint minden kismamának kellene) csinálni.

Kitartás!

2014. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel egy erős pozitívat kaptam !!! :) már be is jelentkeztem orvoshoz, hétfő megyek hozzá, mondta ne szálljak el és vigyázzak magamra, mert lehet méhen kívüli is ! :( Nagyon izgulok most, remélem minden rendben lesz !!
2014. júl. 24. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó gratulálok!:))
2014. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!