Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén normális...

Beágyazódás környékén normális napokon keresztül a mindjárt megjön érzés és az állandó haspuffadás?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a peteérés utáni 6-7. napon éles szúrkálások, majd az utána lévő napokon mindjárt megjön érzés és puffadt, feszülő has, néha erősebben "érzem a hasam". Ma vagyok a peteérés utáni 9. napon.

Ezek lehetnek beágyazódás jelei vagy esetleg csak pms?


2014. júl. 23. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy a beágyazódás ennyi napon át tarthat? (már a 4. napja érzem ezeket) Derekamat is érzem 2 napja.


menstruáció előtt is ezek az érzések szoktak lenni, de csak 1-2 nappal előtte, most viszont még legalább 5 nap van addig (s már 5 napja érzem eleve)

2014. júl. 23. 17:06
 2/7 A kérdező kommentje:
vagyis 4 napja :)
2014. júl. 23. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Normalis-e?ez így fura kèrdès mert ki tudja egyàltalân beàgyazódàs van-e!!amugy mindjart megjön èrzès nem beàgyazódàs jele!a beagyazódàs kb 10 nap..es nem nagyon èrzik a nők en pl.semmit nem èreztem..
2014. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más,van akinek van pecsételö vérzés,van akinek nincs,van aki megérzi van aki nem...:-)
2014. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezeket az altalanossagokat en is ismerem. Arra lettem volna kivancsi, hogy tapasztalt-e valaki ilyen tuneteket? Az elso babamnal en sem ereztem semmit. De mivel nekem eddig ilyen nem volt ebben az idoszakban, ezert gyanakszom (s remenykedem). Regota probalkozunk mar, minden szalmaszalba kapaszkodom...
2014. júl. 23. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat pedig álltalánosságban nem jele a mindjárt megjön érzés..attól még lehetsz terhes..
2014. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En azt olvastam, hogy igen...csak az volt fura, hogy napokon at tart... na mindegy, kerem irjon, aki tapasztalt hasonlot! Koszi :)
2014. júl. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!