Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek körül a hasban...

Petefészek körül a hasban levő szúrkáló érzés az normális? és a haspuffadás? Köhögéskor belenyilaló fájás a hasba? Mikor mulnak el ezek? Méhösszehúzódás mitől alakul ki még a simogatáson kívül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is érzek ilyet te hány hetes vagy én 16 kiváncsi vagyok mitől lehet.
2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

én még "gyerek cipős" elvileg 5hetes leszek de mivel 2hét - az utolsó mensi első napjától így csak 3hét.ugy tom ha pl.: ha 6 hetes terhes vagy, akkor a baba csak 4 hetes. és ez végig így van, a baba mindig 2 héttel "le lesz maradva" nekem volt 2éve vetélésem és ettől tartok csak.Bár valahol olvastam hogy a szúró érzés az a méh-szalag nyúlása és természetes meg a puffadás is.

2011. márc. 4. 14:28
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. márc. 4. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Normális, nő a méhed, azért feszül szúr a hasad.

Haspuffadás is normális.

Mikor múlnak el? Nm tudom. 18 hetes vagyok, a szurkálást már nem érzem, viszont még most is előfordul, hogy köhögésnél belenyilal a fájdalom. Ez is teljesen normális.

2011. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nyugalmi állapotban hosszú,erős nyilaló fájás jobb oldalt illetve hapci és köhögésnél rövidebb de erős szúrkálás az is normális?tudjátok olyan "csillagokat tudnék látni" érzés.

2011. márc. 5. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem az már nem nekem írt a doki magneb6-ot és volt egy fertőzésem ami miatt barna folyásom volt 11 hetesen és írt rá hüvelykrémet.Első voltam
2011. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szia!

szerencsére nem kell mert nincs fertőzésem és azótza a szurka is alább hagyott sőt tegnap megkímélt :-)bár amig érzem addig reménykedem hogy nincs baj bent.Alig várom hogy 17.e legyen első orvosi és hogy nyugtató választ adjon.Akkor ha az utolsó mensi első napjától nézem akkor már a 7. hétbe lépek,de mivel a termékenyülés később kb. 2héttel történt igy akkor kb. csak 5 hetes lehetek még.Tehát ha ne adj Isten nem hall szívhangot akkor még nincs baj ugye, mert nem annyi vagyok ahogy a doki állítja a mensi első napjától?

2011. márc. 7. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom én7 hetesen mentem és akkor már volt szívhang 11.12 én volt menszeszem utoljára és 01.05 én voltam orvosnál.Ne aggodj bár én is mindig aggodom most voltam 16 hetes vérvételen remélem minde ok lesz !1voltam
2011. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!