Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 25. napján teherbeesni?

Ciklus 25. napján teherbeesni?

Figyelt kérdés
változó 31-35 naposak a ciklusok. Lehetséges a 25. napon teherbeesni? Tapasztalatok érdekelnének.

2014. júl. 24. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legutóbb beállt a ciklusom 33 naposra.

Legutóbb csúszott az ovu és 24. napon volt.Mértem a hőmet így elkaptuk és most terhes vagyok :D Tuti,hogy akkor fogant mert kezdetektől 1,5 héttel kisebb.

2014. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mikor mutatta ki a teszt? Gratulálok! :)
2014. júl. 24. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Közi!

Biztosra mentem a 42. ciklusnapon teszteltem,épphogy belemártottam a tesztet már pozitív volt.De valószínűnek tartom,hogy már a 38. napon is pozi lett volna.

2014. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hova tenni most a 'mensim'. Még nem tervezünk babát, de ha jön nem állunk ellen neki :) Megszoktam érezni a peteérésem, félidőben hasszúrka mensiszerű görcsök ilyenkor védekezünk, a 25.napon voltam nem védekeztünk, ez egy hete volt, most kéne megjönnie, de nekem akinek 34éve cicifájással, görccsel jön meg ma reggel minden előjel nélkül jött pár barna pötty és semmi tünetem, vér azóta sem.
2014. júl. 24. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a 39. napig nem jön meg tesztelj :)

(Első voltam)

2014. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év próbálkozás után, a lombikos hónapunk előtt az lett gyanús, hogy nem fáj a mellem :) És másnap reggel pozitívat is teszteltem!

Amúgy simán lehet a 25. napon teherbe esni!

2014. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!