Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark tea tényleg segít...

A cickafark tea tényleg segít teherbeesni? Ma vagyok a ciklusom 7. napján elkezdhetem még inni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg fel nem ment a hőd, azaz nem volt meg a tüszőrepedés, addig nyugodtan ihatod. Utána inkább palástfüvet.:)
2010. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Még azt leírná valaki hogy mennyit kell inni belőle naponta? És a palástfűből? Nem fogja bezavarni a menszeszemet?
2010. szept. 3. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed túlzásba, biztosan nem árt. Én napi egy csészével iszom mindkettőt.
2010. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor idd a cickafarkot, ha rendszertelen a mensid, különben felboríthatja! Ha meg rendszertelen, akkor helyreteszi! A cickafark segíti a pé-t. És csak a tüszőrepedésig idd, azaz kb. a ciklus első feléig szabad inni, mert ha netán teherbe esel, akkor ez a tea állítólag vetélést is okozhat, ha tovább iszod, mint kéne!! Valamint akkor javaslom hogy idd ezt a teát, ha esetleg cisztád van.
2010. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én naponta 1 csészével ittam, 4. hónapban lettem terhes de nem tudommegmondani segített-e mert nem tudom mi lett volna ha nem iszom :)))) De én hiszek ezekben a teákban.
2010. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, kihagytam: attól a naptól hogy megjött, a ciklusom feléig ittam. Nekem 27-31 naposak szoktak lenni szóval úgy döntöttam 14 napig iszom.
2010. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még csak második hónapja ittam, de asszem ez a hónap nem sikerült. Hát majd legközelebb.
2010. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hulyeseg, hogyha rendszeres a mensid, akkor felboritja a cicka. Nekem mindig is rendszeres volt es mar fel eve iszom a cickat peteeresig, onnantol meg palastfuvet es nem boritotta fel a ciklusom. Sot, elotte volt, hogy kimaradt 1-2 peteeres, de miota iszom, mindig van szepen idoben. 3 honap fogyasztas utan sikerult is teherbeesni, de sajnos nem maradt meg. A terhesseg elott mar 4 honapot probalkoztunk tea es minden nelkul. 4 honapja volt a mutet. Ket hetre ra mar megkezdtuk a probalkozast. Azota iszom a teakat es en is hiszek bennuk. Nem tuti, ha iszod babas leszel, mint ahogy olyat is hallottam mar, hogy tenyleg felboritott egy normal ciklust, de nem sok esely van ra.
2010. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent elkezdheted inni ma is persze. Artani nem art, sot...csak ovu utan valtani kell palastfure.
2010. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!