Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most árnyék, vagy halvány...

Ez most árnyék, vagy halvány pozitív? Kép!

Figyelt kérdés
[link] Sajnos nem tudtam jobbat csinálni.

2014. júl. 24. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. júl. 24. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Pozitív
2014. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos, igy én nem tudok mit mondani. Pedig szeretem megnezni a teszteket
2014. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozitív szerintem is.
2014. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre biztosat nem lehet írni!

Szinte semmit sem lehet látni,borzasztó a kép!

2014. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát még nem lehet eldönteni szerintem sem..A számítógépünk épp elromlott,így hiába fényképezem géppel,nem tudom feltölteni.A telefonom meg nem egy jó kategóriás,de ez látszik is a képeken.Jobb lenne a negativ,épp azért van minden percünk hogy egy év múlva Kanadában élhessünk,dolgozzunk(nem könnyű ám kijutni),szóval az egész terv össze dőlne és maradhatnánk Magyarországon nyomorogni..gyerekkel :/ gumival szoktunk védekezni,csak nagyon nyűgös érzés van rajtam,tekeregni tudnék kínomban. :D Hát remélem a legjobbakat..
2014. júl. 24. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem pozitív ,nem látjátok??

A controll csík a helyén van de a másik nem ott ahol kéne!!

2014. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig meglátom a halvány csíkokat, de ezen csak a kontroll csík látszik. Semmilyen második halvány csíkot sem látok.
2014. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó!Olyan mint egy árnyék,ami ottis van meg nincs is.Csak olyan mintha rózsaszínes lenne.Arra gondoltam hogy lehet peteérésem van és az kavar be?Olvastam hasonlóakat a neten.Szoktunk ugyan néha megszakításosan szexelni,de ha ezt megúszom,több olyan alkalom nem lesz.
2014. júl. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!