Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Labor vizsgálat pozitiv, de...

Ramsika kérdése:

Labor vizsgálat pozitiv, de az itthoni teszteken csak halvány 2 csikom volt. Voltam dokinál és ő nem látott semmit a hüvelyi ultrahangon. Terhes lehet?

Figyelt kérdés
segitsetek... páromal már ideje gyereket szeretnénk.... és nem tudom hogy most örülheteke vagy sem :(
2014. júl. 24. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hányadik héten vagy? Ettől is függ. No meg hogymilyen UH-ja van a dokinak. Mennyire érti a dolgát, stb.

Nekem új dokim van most, ő mondta, hogy olyan jó a gépe, hogy már a nemvárt napján megtalálja a terhességet.

Viszarendelt UH-ra?

2014. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen jövő héten megyek visza.... hátha terhes vagyok kb 4-hétnél lehetek
2014. júl. 24. 13:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Másképp kérdezem: utolsó mesu? (esetleg ovu)
2014. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha jó helyre ágyazódott be, akkor már látni fogja. Sok sikert!
2014. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy most volt meg juli 12.-én de az csak ien gyenge volt azaz nem teljessen normális menstruáció elötte meg juni 6.-án volt meg... de ugye most késett is 13 napot...
2014. júl. 24. 15:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Bővebben írd le egy kicsit a sztorit. Mikor volt a labor? Mikor csináltad a teszteket? Mikor volták dokinál?
2014. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó ötlet!
2014. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:) .... junius 6.-án volt meg és elvileg a naptár szerint junius 31.-én kellett volna megjönnie de ugye nekem késett 12 napot... vettem tesztet is de azok negativak lettek... elmentem juli 3.-án dokihoz hüvelyi ultrahangon nem látott semmit se elküldött laborba azt másnap megcsináltam... az is negativ lett vissza vittem az eredményt a doki akkor is csinált uh-t de nem látott semmit.... erre 12.-én megjött 5 napig szokott meglenni most csak 3 napig volt meg meg kevés is volt... a női megérzésemre hallgatva 17.-én csináltam egy tesztett ami halvány lett töbet is csináltam és mindegyiken ott volt a halvány 2 csik...18.-án elmentem dokihoz aki hüvelyi uh-n nem látott semmit se elküldött laborba amit 21.-én megcsináltam és pozitiv lett. ma vissza is vittem az eredményt de a doki uh-n még mindig nem látott semmit sem :( jövő héten megyek vissza kontrolra...
2014. júl. 24. 15:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Elméletben: Ha 17-én halvány volt a csík, legyünk kb. a 12. dpo.-on. Ez azt jelenti, hogy az uh időpontjában 4+5 hetes/napos vagy. Nagyon jó eséllyel nem látni semmit. tehát eddig szerintem rendben vagyunk. Azóta teszteltél? Tünetek?
2014. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tegnap de az is csak halvány volt :( anyi a tünetem hogy fáradékonyabb vagyok...
2014. júl. 24. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!