Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után 11 nappal...

Missed ab után 11 nappal peteérés?

Figyelt kérdés
10 hetesen volt mutetem missed ab miatt. A verzes lassan, de ugy nez ki, elmult. Tegnap petefeszek szurkalasom volt, a hom nagyon leesett. Ma derekfajasom van, ugyanazon az oldalon, es a ho felment 36.7-re. (elotte is altalaban 36.9-ig ment fel a ho peteeresnel) Kijott egy-ket pattanas is. Lehetseges lenne a peteeres ilyen hamar? Ahol elek, itt nincs UH kontroll mutet utan (csak panasz eseten), szoval, orvos nem fogja igazolni.

2014. júl. 26. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj ovulációs tesztet! az rögtön kimutatja,ha peteérésed van :)
2014. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Késő az ovuteszthez. Elképzelhető egyébként, igen.
2014. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Erosodik a gyanum, a szaglasom is megvaltozott. (szokott egyebkent ilyenkor) Megis, furcsallottam, azt hittem, tobb ido, mire ujraindul a peteeres. Jo, ha elmulik teljesen a verzes a mutet utan es utana majdnem rogton jon a kovetkezo mensi. :(
2014. júl. 27. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem 22én ment el a babám...:-(

ti mikor fogtok újra próbálkozni?

Angliában vagy?Mit ajánlottak nálatok mikortól lehet újra próbálkozni?

2014. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon sajnalom!!! Tudom, nagyon nehez, de bizz benne, hogy sikerulni fog es minden rendben lesz a kovetkezovel! Igen, ott elunk. Itt nincs 3 honapos ajanlas, annyit mondtak egy normal verzest varjak meg. (lehet 2-ot fogunk, meg nem tudom) Nalam megtalaltak, hogy magas a pajzsmirigy antitestek szma, ami okozhat vetelest. Mivel meg nem bizonyitott a kapcsolat es az endokrinologus szakma is megosztott a kerdesben, itt egy tanulmany zajlik. Hasonlo gyogyszerrel kezelik, mint a pajzsmirigy alulmukodeseseket. En jelentkezek ra, szoval surubb lesz az orvosi vizsgalat a kovetkezo (remeljuk mielobbi) terhessegnel es azt megelozoen is.

Neked mit mondtak a korhazban? Szinten muszeres befejezesed volt?

2014. júl. 27. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem a tesóm ott él és szült így tudom milyen a várandósgondozás, hogy 12 hétig semmit sem csinálnak :-(

nekünk 3 hét szextilalmat mondtak és 3 hónapot mondott a dokinő a várakozásra de én nem szeretnék ennyit várni..

2014. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked kell eldonteni. A legtobb doki otthon 3 honapot javasol, van, aki fel evet es olyan is, aki egy verzes utan azt mondja, mehet a dolog. Ha annyit nem akarsz, akkor varj ki 2 verzest. Szerintem, de hangsulyozom, neked/nektek kell erezni.
2014. júl. 27. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:

igen itt sokfélét mondanak.

olvastam egy vizsgálatot is amiből azt mutatták ki sokkal hamarabb teherbeesik az a nő aki féléven belül próbálkozik a teherbeeséssel és sokkal kevesebb az esélye a komplikációra.

ezt nem tudom miért van így.

én nem szeretnék addig várni ezt tudom és érzem.

nem a baba utáni sovárgás miatt hanem érzem, hogy erre nincsen szükség. spontán vetéltem el, a műtétet is a dokinő erőltette protokollból...ez is milyen már?...

ilyen esetekben 6 hetet szoktak mondani.

a lelki része persze más, de mivel nekem már van egy kisfiam, könnyebb túllépnem és előre nézni.

nektek első baba lett volna?

2014. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, elso. De en is tudom es erzem, hogy probalkozhatunk hamarabb. Sajnos a petezsak ures volt, ugyhogy nem ugyanolyan, mintha lattad volna mar verni a szivet...Persze, nem konnyu, de erzem, hogy a kovetkezovel minden rendben lesz majd.
2014. júl. 27. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után 17. napon volt ovu, majd 11. nap múlva megjött, szal 28. Pedig ott már a szívecske is dobogott. :( Ezután rögtön neki láttunk és most a 3. ciklusban lett pozi. Mondjuk mindent be is vetettem. :) azaz "rágörcsöltem", ááááááááááááááá
2014. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!