Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Mestruációm 7. napján az...

Sos! Mestruációm 7. napján az az a végén . (Tegnap ) együtt voltam párommal, ha hétfőn vennék egy terhességi tesztet az kimutatná már ha az lennék?

Figyelt kérdés
Valamennyi kifolyt, de olvastam hogy ez természetes.. valóban az?? Azt is olvastam hogy a pucsító pózban nagyobb az esély hát azt is betartottuk. A kispárnás popsi emelős tippet is betartottuk.. Végül is ha nem is sikerül most, nem adjuk fel.. !! másodszor próbálkoztunk még csak. Esetleg valaki valami tippet, akár teát , gyógyszert, amivel nagyobb esélyünk lenne a babaprojectben!? ( A naptáros témát, és a hőmérőzést, és peteérést hanyagoljuk...LÉGYSZÍVES)Mert sajnos ezekkel nagyon nem vagyok SAJNOS tisztában.
2014. júl. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azzal sem vagy tisztában, hogyan történik a teherbeesés, ami elég ciki. Nem bántani akarlak, de nem kéne előbb utánanézni ezeknek a dolgoknak, mielőtt gyereket csinálsz?

Eleve maga a megtermékenyítés sem azonnal történik meg, amint szexeltetek, akár 1-2 nap is eltelhet. Az aktus után minimum 14 napnak el kell telnie ahhoz, hogy a teszt kimutassa a terhességet.

2014. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először tanulj biológiát
2014. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos egy unatkozó 14-eves vagy.
2014. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az aktust követő kb 14. napon mutatja ki a teszt ha teherbe estél.

DE a ciklus 7. napján nagy valószínűséggel nem volt ovulációd!A nélkül meg teherbe esni nem lehet.

Kicsit nézz utána a dolgoknak,hogy történik a teherbe esés.

Ha kérdésed van írj privit nyugodtan,ha kell hőmérőzésben is segìtek.

2014. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neeee. Ne mondd azt, hogy te szaporodni akarsz!!!
2014. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En azt soha nem fogom megérteni, hogy az emberek miért nem veszik a fáradtságot és néznek utána a dolgoknak??? Miért nem érdekel az, hogy mi módon tudnál életet adni egy babának? És még le is irod h nem ertesz a dologhoz! Nem motivál az hogy megértsd a szervezeted működését???


A ciklus 7. Napjától ne várj csodát... És légyszi, ha már a gép előtt ülsz olvass utána a témának! Nagyon érdekes ám!


Sok sikert!

2014. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert akarod hanyagolni a peteerest? Tudod, az kell am a teherbe eseshez! A homerozes is jo dolog, megismered a ciklusod, latod, mikor van ovud, ez sokat segit, hogy jokor legyetek egyutt. Egyebkent, ha mar azt irtad, hogy olvastal mar a temaban, akkor nem ertem, hogy kerulhette el a figyelmedet az az "aprosag", hogy tulajdonkeppen hogyan is zajlik a teherbeeses folyamata. Arrol meg, hogy kifolyik: logikus, ha belegondolsz. De ettol ne felj, annyi bejut, amennyinek kell, aztan csak egy, a legerosebb, legeletkepesebb katona gyoz. Mar ha talalkozik egyaltalan erett petesejttel. A petesejt pedig eleg rovid ideig eletkepes, igy fontos jokor egyutt lenni. Tenyleg azt javaslom, hogy olvasgass, mert nagyon hianyos a tudasod a temaban.
2014. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!