Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot vennék. Kb.120...

Laptopot vennék. Kb.120 ezerért (együtt egy külön SDD-vel). Leginkább filmnézésre (HD), zenehallgatásra, régebbi játékok futtatására, videfájlok konvertálására és általános otthoni felhasználásra kellene. Op. Rendszer nem kell bele. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alap i3as gépek kerülnek oprendszer nélkül 100-120eFtba ssd nélkül, amik az integrált vgaval nem nagyon valók játékra. Egy normális ssd meg plusz 20-30ezer.

Szal át kellene gondolnod ezt...


pl.

[link]

[link]

2013. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:

[link]


"együtt egy külön SDD-vel"


Ezt nem egészen értem. Hogy hogy külön ssd? Nem a gépbe kellene?

2013. szept. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Az SDD-t külön venném meg és kerülne bele a gépbe. Azért így, mert a gyárilag SDD-vel árusított laptopok jóval drágábbak.
2013. szept. 15. 10:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

A belinkelt notebook a maga kategóriájában jónak számít? Én nem nagyon értek hozzá...

2013. szept. 15. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Mint írtam, ez egy alap gép, de minden átlagos dologra alkalmas, viszont játékra tényleg csak a régebbiek, és a szerény erőforrás igényűek jöhetnek szóba nála. Amúgy, elég jó gép sztem.

Az ssd is.

2013. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
irdle milyen a vidkartya ram procesor stb.
2013. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!