Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak akik mostanában vetélte...

Vannak akik mostanában vetéltetek el?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek! Ha van kedvetek meséljétek el mi történt veletek!

Gondolkodtatok már rajta mikor szeretnétek újra próbálkozni?

Én 22én vetéltem el spontán műszeres befejezéssel.

Elkezdtem gondolkodni a dolgon, hogy újra megpróbáljuk. Nekünk 3 hétig mondtak szextilalmat és 3 hónapot mondtak a terhességgel de úgy érzem most jelenleg annyi nem szeretnék várni.

Második babánk lett volna, aki elment...



2014. júl. 27. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 10 - én volt a műtétem, 10 hetes terhességem szakadt meg. 5 - én kezdtem barnázni, 9 - én fogadott a dokim, megállapította, hogy nincs életjelenség, 11. - ére beszéltük meg a műtétet, de 10 - én nagyon elkezdtem vérezni, úgyogy mentünk a kórházba.

7. babánk lett volna, nagyon nehéz ebből felállni, nem történt még velem ilyen. Egy ciklust szeretnék megvárni, aztán remélem újra engem választ egy kisbaba.

2014. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem pontosan 17én a hüvelyi uh után pár órával volt barnázásom, ezt dokival egyeztettem a vizsgálatnak tudtuk be..hétvégére elmúlt. a hétvégén vidéken voltunk nagy családi összejövetelen ahol elmondtuk a babát....hétfőn du amikor hazaértünk pici körömnyi piros vér a wc papíron. irány a kórház, megállapította hogy a babával minden ok kaptam utrogestant és pihenést javasoltak. másnapra 22-én erősödött a dolog du-ra már mensi szerű enyhe görcs is lett, irány a kórház.

itt a dokinő szerint nem volt szívműködés csak petezsák, de még élő terhességet mondott. 17án volt szívhang és 21-én hétfőn is.

éjjel szinte biztos voltam benne, hogy ennyi vége...derekam fájt, tipikus mensis tünetek, már nem is reménykedtem. amikor reggel uhra küldtek már tudtam a választ...éjjel májszerű szövetdarabokat is láttam :-(

nagy családunk van, sok gyerek, de senki nem vetélt még el, kivétel férjem családjában az anyja az első gyerek előtt!

szóval bár igyekszem nem magamra venni de nagyon "sikertelenség"érzést okoz.

Kisfiúnk után szerettünk volna egy másik babát.

Ma érzem először, hogy jobban vagyok és most úgy érzem ebben a ciklusban vagy a következőben már leszünk együtt védekezés nélkül.

nekem 6 hetesnek megfelelő volt a baba és protokollból műtöttek, mivel az uhn reggel már semmi nem látszott.

2014. júl. 27. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Tudom hogy régi poszt.. mi történt veletek azóta?

A

2022. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!